İçeriğe geç

Çırağan Kurye

Çırağan Kurye
Çırağan Kurye

Çırağan trafiğin yoğun olduğu semtlerden biridir. Özellikle araç trafiğinin gün içinde sürekli olduğu ve hizmet verirken her zaman dikkatli ve özenli şekilde çalışmanın gerektiği yerlerden biridir. Bu noktada kurye hizmeti veren firmaların ekstra titiz olması gerekir. Biz de firma olarak Çırağan kurye özelinde çalışan personelimizin hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmasını istiyor ve sağlıyoruz.

Alanda tecrübeli ve uzman kadromuz, bölgeyi iyi bildikleri için gerek bireysel gerekse işletmelere ait olan gönderileri zamanında teslim etmeye ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya çalışır. Her çeşitlilikte gönderiyi taşıyarak semtin güzide sakinlerine ve çalışanlarına dakik bir kurye hizmeti veriyoruz.

Firmamız her bölgede olduğu gibi Çırağan kurye çalışmalarında müşterilerine ayrıcalıklı, hatta avantajlı hizmetler sunar.

  • Teslimatı zamanında yapar.
  • Gönderiyi özenle taşır.
  • Doğrudan alıcıya teslimat yapar.
  • Güler yüzlü ve yüksek düzeyde iletişim sağlar.
  • Küçük, büyük her ebat için araç sağlar.
  • Kaliteden ödün vermez.
  • Bütçe dostudur.

En yoğun trafikte bile semtten semte teslimatları hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. 60 dakika içinde teslimatı tamamlayabiliyoruz. Müşterilerimiz verdiğimiz hızlı hizmetten ve bu hızın yanında sunduğumuz kaliteden gayet memnunlar. Hizmet sonrası sunduğumuz değerlendirmede aldığımız takdirler, kalitemizi daha da arttırmak için motivasyon kaynağımızdır.

Çırağan Kurye Hizmeti

Çırağan kurye ekibimiz, şehir dışı gönderilerinizde de yardımcı olur. Otogar kargo olduğu gibi en hızlı şekilde teslimat yapmamıza yardımcı uçak kargo sistemimiz de mevcuttur. Nasıl ki şehir içi taşımacılıkta başarılıyız; aynı şekilde Çırağan’dan aldığımız ve il dışına yolladığımız paketler de aynı özen ve kaliteyle taşınır.

Acil durumlarda ister şehir içi ister dışı olsun, öncelik paketi muhafaza ederek en süratli şekilde gönderinin teslimatını yapabilmektir. Bunun için kuryelerimizin deneyimi, araçlarımızın da donanımının iyi olması gerekir. Bu iki koşula da dikkat eden firmamız başarıyı yakalamaktadır.

Hira Kurye, müşterilerini önemseyen ve insana hizmeti önceleyen bir firmadır. Hangi semtte olursa olsun verdiği hizmetlerin hepsinde uygun fiyatlı çalışmalar yürütmeye çalışır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp