İçeriğe geç

Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy Kurye
Küçükbakkalköy Kurye

Ataşehir’e bağlı olan Küçükbakkalköy hızlı gelişen bir uydu kenttir. Bu sebeple de nüfusu artarak devam etmektedir. Bu da belirli ihtiyaçları beraberinde getirir. Her alanda olduğu gibi dağıtım sektörüne olan ihtiyaç da nüfusa bağlı olarak artmaktadır. Hira Kurye olarak bu mahallede de Küçükbakkalköy kurye olarak hizmet veriyoruz.

İşletmeler ve semt sakinlerinin ihtiyaç duyduğu dağıtım hizmetini 7/24 sağlıyoruz. İstenilen saatte, istenilen hızda hizmet veriyoruz. Sağladığımız farklı hız seçenekleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturuldu. Bütün hedefimiz insana hizmet verdiğimiz bu sahada kalite standartlarının da üstünde bir dağıtım sağlayabilmektir. Bu hedef doğrultusunda günümüz koşullarını en iyi seviyeye çekmeye gayret ediyoruz. Aynı zamanda gelecekte artacak olan ihtiyaçları da gözlemleyerek hizmet ağımızı genişleterek kendimizi yeniliyoruz.

İstanbul’un her semtinden Küçükbakkalköy’e, Küçükbakkalköy’den de her semte hizmet taşıyoruz. Dahası sadece şehir içi değil aynı zamanda şehir dışına da hizmet götürerek 81 ile gönderilerinizi iletiyoruz. Hem hızlı, hem kaliteli hem de güvenli dağıtımın adresi alarak sektörde tanınmanın verdiği motivasyonla her zaman daha iyisi için yol alıyoruz.

Küçükbakkalköy kurye olarak firmamız, zaman kaybını önlemek için farklı seçeneklerle hizmet sağlar. Şayet motosikletin alabileceğinden daha büyük bir gönderiniz varsa arabalı kurye hizmeti vererek bu ihtiyacı karşılar. Şehir dışına gönderi yapmak isterseniz veya şehir dışından bu mahalleye gelebilecek olan her gönderi için iki seçenek sunar:

  • Uçak kargo
  • Otobüs kargo

Gün içinde dahi paketinizi istediğiniz ile en güvenli şekilde ulaştırabiliyoruz. İstanbul trafiğiyle uğraşmanıza gerek kalmadan bulunduğunuz yerden paketinizi istediğiniz yere iletmiş oluyorsunuz.

Küçükbakkalköy kurye olarak bütün hedefimiz İstanbul’un trafiğinde kalmamanız ve gönderinizin en hızlı şekilde istediğiniz adrese ulaşımını sağlayabilmenizdir. Bunun için de bütün personelimiz özenle ve dikkatle çalışır. Dinamik ekibimiz her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak çıkabilecek aksiliklere karşı önlem alır. Taşımacılık planını her bireyin ihtiyacına göre oluşturur. O sebeple de farklı seçeneklerle farklı ihtiyaçların giderilmesi için çalışır.

Gönderiniz ister bir evrak olsun ister değerli bir eşya ister semt sakini olun ister çalışan ister işletme için önemli bir numune olsun fark etmez. Bütün gönderileri hızlı ve güvenli şekilde aynı özenle teslim ediyoruz.

Küçükbakkalköy Kurye Hizmeti

Küçükbakkalköy kurye olarak geniş hizmet ağımıza duyulan talepleri karşılamak için araç filomuzu her zaman yeniliyor ve bir yenisini ekliyoruz. Aynı anda pek çok semte hizmet taşıyan kuryelerimiz yoğun çalışma koşullarına ayak uydurabilecek olanlar arasından seçilmektedir. Aynı zamanda iletişimi kuvvetli, sürüş teknikleri ileri düzeyde olan kuryelerimiz gönderilerinizi aldığında bütün sorumluluğu da üstlenmiş olur. Gönderiniz teslim edilene kadar kuryelerimiz bütün hava koşullarında en iyi performansı sergileyerek hizmet taşır. Çünkü biz firma olarak her koşulda en kaliteli ve en iyi hizmeti götürmeyi hedef ediniyoruz.

Küçükbakkalköy kurye takip sistemimiz sayesinde müşterilerimiz de kuryelerimizin paketi nereye götürdüğünü, o anda paketin nerede olduğunu görebiliyor. Zaten müşterimizin gönderisi adrese teslim edildiğinde kendisine mesaj iletilir. Gönderisinin teslim edildiğini öğrenen müşterimiz zihnini paketinin güvenliği ile meşgul etmek zorunda kalmaz. Çünkü bilir ki bütün sorumluluk paketi aldığımız andan itibaren bizdedir. Günün her saati çağrı merkezimize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, aynı zamanda gönderinizle ilgili sormak istediğiniz herhangi bir soru olduğunda personelimizden yardım talep edebilirsiniz.

Küçükbakkalköy kurye olarak verdiğimiz hizmetin bütün unsurlarını detaylı olarak inceleyip takip ediyoruz. Müşterilerimizin hem en iyi hizmeti almasını sağlamaya çalışıyoruz hem de bu hizmeti alırken uygun bir bedel ödemesini istiyoruz. Bunun için de çeşitli çözüm yöntemleri ile hizmet vermeye gayret ediyoruz. Farklı hız seçenekleri ile ihtiyaç olan hıza ve zamana kavuşan müşterilerimiz aynı zamanda aldığı hizmet kadarını ödemiş olur.

Fiyatlar belirlenirken gönderinin teslim edileceği adresin konumu, müşterimizin seçtiği hız seçeneği ve paketin büyüklüğü fiyatı belirleyen unsurların başında yer alır. Bu bilgiler olmadan herhangi bir hesap yapmak mümkün olmaz. O sebeple öncelikli olarak hız seçeneğinin belirlenmesi gerekir. Bunun için de normal, express veya vip kuryeden biri seçilmelidir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp