İçeriğe geç

Nuruosmaniye Kurye

Nuruosmaniye Kurye
Nuruosmaniye Kurye

Firmamız tarafından sizlere sunulan kurye hizmetlerimizin tamamını profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Uluslararası kalite standartlarını dikkate alarak, çalışmalarımızı her geçen gün geliştiriyoruz.

Son zamanlarda oldukça popüler olan kurye hizmetleri sayesinde pek çok kişi zamandan tasarruf etmektedir. İstanbul trafiği ile uğraşmak istemiyorsanız, Nuruosmaniye kurye çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Farklı araç tiplerinden gönderi boyutlarınıza uygun olan yöntemi belirleyerek, yorucu trafik içerisinde zaman kaybetmeden, tüm adreslere paket iletebilirsiniz.

Arabalı kargo, uçak kargo ve motorlu kargo imkânlarımız sayesinde, gönderi teslimatlarını aynı gün içerisinde tamamlamaktayız. Araç seçeneklerinin tamamında, kuryelerimiz paketleri bulunduğunuz noktadan teslim almaktadır.

Nuruosmaniye kurye ile teslimatların tamamını aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırmaktayız. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna gönderi talebinde bulunabilirsiniz. Alıcı adres için herhangi bir mesafe kısıtlaması bulunmamaktadır.

Kurye çalışmalarımız ile günlük işlerinizi kolaylaştırabilir ve iş hayatınızı hızlandırabilirsiniz. Şirketler arasında teslim edilmesi gereken evrak ve dosyalar, motorlar ile kısa süre içerisinde belirtilen adrese ulaştırılmaktadır.

Hızlı bir şekilde iletmeniz gereken paketler bulunuyorsa, acil kurye seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlara yönelik çalışmalarımız mevcuttur.

  • Acil kurye
  • Arabalı kurye
  • VIP kurye
  • Gümrük kurye
  • Gece kurye ve daha fazlası için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Nuruosmaniye Kurye Hizmeti

Teslimatları gerçekleştirmek için farklı hızlarda seçenekler sunuyoruz. Gönderinizin aciliyetine bağlı olarak, uygun hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Normal kurye hizmetimiz, standart teslimat sürelerinde gerçekleşmektedir. Daha hızlı ulaştırmak istediğiniz paketler için Express kurye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 120 dakika içerisinde, gönderiler alıcıya ulaşmaktadır. VIP kurye hizmeti ise ortalama 60 dakikada tamamlanmaktadır.

Önemli evraklar ve belgeler için güvenilir bir kurye hizmeti arıyorsanız, çalışmalarımız tam da size göre! Teslimat sürecinin başından sonuna kadar her aşama kayıt altına alınmaktadır. Paketlerinizin takibini, sizlere verilen teslimat kodu ile yapabilirsiniz.

Çalışanlarımız tarafından paketlerin kayıt altına alınması, paketlerin kaybolması ya da karışması gibi olumsuz durumların önüne geçmektedir. Araçlarımızda bulunan takip cihazları ile tüm süreci kontrol altında tutuyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp