İçeriğe geç

4 Levent Kurye

4 Levent Kurye
4 Levent Kurye

Uzun yıllar boyu paket teslim sürecinde yürüttüğümüz başarılı çalışmalar ile kargo sektöründe akla gelen ilk firmalar arasında yer almaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, araç seçeneklerimizi geliştirdik. Paketlerinizin boyutlarına uygun 4 Levent kurye araçlarını tercih edebilirsiniz.

Çalışmalarımızın tamamında müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Yoğun İstanbul trafiği içerisinde bir yerden başka bir yere gitmek oldukça uzun sürmektedir. Trafik içerisinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargo süreçlerinde de aksama görülmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek ve zamanında teslimat yapabilmek adına gelişmiş altyapımız ve motorlarımız ile teslimat sürelerini belirtilen zaman aralıklarında tamamlamaktayız.

İnternet sitemizde bulunan iletişim numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm hususlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trafikte yaşanan aksamalar nedeniyle, pek çok birey ve firma tarafından kurye hizmetleri yoğun talep görmektedir. Farklı ihtiyaçlar neticesinde tercih edilen 4 Levent kurye hizmetleri tüm müşterilerin taleplerine uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Üç farklı kurye hizmet seçeneği bulunmaktadır.

  • Normal kurye: Müşteriler tarafından en çok tercih edilen kurye seçeneğidir. Diğer seçeneklere göre daha düşük ücretler ödenmektedir.
  • VIP kurye: En yüksek avantajlara sahip kurye seçeneğidir. En fazla bir saat içerisinde paketler alıcı adrese teslim edilmektedir.
  • Express kurye: Normal kurye seçeneğine göre daha kısa sürelerde teslimat sağlanmaktadır.

4 Levent Kurye Hizmeti

Gelişmiş navigasyon cihazlarımız ile en karmaşık adreslerin tespiti bile oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Çağrı merkezi ile yapılan görüşmenin hemen ardından, 4 Levent kurye ekiplerimizin içerisinde, bulunduğunuz konuma en yakın kurye yola çıkmaktadır. Profesyonel ilerleyen koordinasyon süreci neticesinde yapılan tüm işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Teslimat süreci tamamlandığında, müşterilerimize bilgilendirme yapılmaktadır.

Kuryelerimiz tarafından pek çok ürün taşınmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Çiçek
  • Kişisel eşya
  • İlaçlar
  • Gıda türleri
  • Pasta
  • Dosya ve evrak gibi motor üzerinde taşınmaya uygun paketler özenli taşıma ile alıcıya teslime edilmektedir.

Araçlarımızda bulunan takip cihazları ile taşınan paketlerin güvenliği sağlanmaktadır. Kuryelerimiz tarafından teslim alınan tüm paketlerin kaydı tutulmaktadır. Bu sayede yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun önüne geçmekteyiz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp