İçeriğe geç

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye
Maltepe Kurye

Kurye hizmetlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaya başlamaktadır. Bu ihtiyaçlara kısa süreler içerisinde karşılık verilmesi gönderim yapmak isteyen herkesi oldukça memnun etmektedir. Maltepe kurye ekibi olarak bizleri tercih edecek tüm müşterilerimizi kargaşalardan ve uzun süreli teslimat işlemlerinden kolay bir şekilde kurtarıyoruz.

Beklentileri çok iyi bilerek ve yapılması gerekenleri benimseyerek bambaşka bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Kurye faaliyetlerimizi 7 gün 24 saat aksaklığa uğratmadan sürdürerek saat kaç olursa olsun gönderilerinizi özenle taşımaya devam ediyoruz.

Şehir içi ve yakın illere hizmet konusunda sunduğumuz avantajlı seçeneklerimizle hızlı ve kaliteli bir biçimde ulaşım sağlıyoruz. Uzman kurye ve diğer bölümlerimizde çalışan deneyimli kadromuz sayesinde zamandan fazlasıyla tasarruf sağlıyoruz.

Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında veya gönderinizin durumunu öğrenmek istediğinizde tüm sorularınızı çabucak cevaplandırıyoruz. Maltepe kurye ailesi olarak uygun fiyatlı taşıma işlemleri gerçekleştirerek elde edeceğiniz faydalı sonuçların keyfini doyasıya çıkarmanızı hedefliyoruz. Bizimle iletişime geçerek tüm aşamaların kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlandığını yakından göreceksiniz.

Taşımacılık anlamında müşterilerimizin taleplerine göre hizmet aşamalarımızı şekillendirebiliyoruz. Standart uygulamalarımız ile birlikte her ihtiyacın karşılanabilmesi için farklı seçeneklerimizle görevimizin başında bulunuyoruz. Yakın şehirlere ve şehir içine oldukça kısa zaman aralıklarında ulaşıyoruz.

Yol ve lokasyon bilgisi açısından gayet donanımlı kuryelerimiz sayesinde tamda istediğiniz şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz. Maltepe moto kurye ekibimizle destek istediğiniz andan itibaren çok kısa süreler içinde yanınıza geliyoruz. Adresinizden teslim aldığımız ürünleriniz ile hemen yola çıkıyoruz.

Şehir içi teslimatlarda olduğu gibi uzak şehirlere gönderim yapmak istediğinizde de sizleri çaresiz bırakmıyoruz. Anlaşmalı olduğumu otogar kargo ve uçak kargo firmaları aracılığıyla paketlerinizi alıcılarına gönderiyoruz. İstediğiniz yerden ürünlerinizi alarak uçak ve otobüslerin olabilecek ilk seferlerine yetişiyoruz. Bununla birlikte şehir dışından gelen paketlerinizi sizlere getiriyoruz.

Otogar veya havaalanından alınarak tarafınıza ulaştırılmasını istediğiniz gönderilerinizi yine kısa zamanlar eşliğinde sizlere teslim ediyoruz. Herhangi bir acil durumda hızla çözüm üretebilmek için kurye ekibimizi hazır bekletiyoruz. Tercih etmeniz durumunda Vip seçeneğimizle çok daha çabuk taşıma işlemlerimizi yerine getiriyoruz.

Maltepe Kurye Hizmeti

Maltepe kurye ailesi olarak yüzde 100 oranında memnuniyet sağlamayı hedefliyoruz. Kurye faaliyetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz adına var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm gönderilerin zamanında ulaşması ile kazanılacak faydaları çok iyi biliyoruz. Özellikle ticari gönderilerde zaman kavramının faaliyetleri geliştirmede ve talebi arttırmada son derece gerekli olduğunu biliyoruz.

Güvenli bir şekilde tüm kurallara uyarak hareket ediyoruz. Böylece gönderilerinizin herhangi bir hasarla karşı karşıya kalmamasını sağlıyoruz. Hızlı olmak kadar kaliteden uzaklaşmamanın da gerekliliğine inanıyoruz.

Kullandığımız tüm motorlarımızın kontrollerini kesinlikle göz ardı etmeden yapıyoruz. Rutin bakımların yanı sıra her işlem öncesinde ve gerekli olması durumunda kontrol yaparak bütün risklere karşı en baştan önlem alıyoruz.

Ekip olarak gelişim konusunda sürekli araştırma yapıyoruz. Karşılaştığımız durumların ve araştırmalarımızın ışığında kendimize ve sizlere değer katmayı sürdürüyoruz. Sektör genelinde ve hizmet anlamında meydana gelen yenilikleri anında işlemlerimize dahil ederek her zaman daha yukarılara tırmanmayı hedefliyoruz. Maltepe kurye hizmetlerimizle her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Tek bir adresten pek çok seçenek ile hizmet verirken aynı zamanda fiyatlar konusunda müşterilerimizi düşünüyoruz. Oldukça titiz hesaplamalar yaparak maddi konularda sıkıntı çekmenizi engelliyoruz. Böylece gönderilerinizi tam anlamıyla yaşayacağınız gönül rahatlığıyla teslim alabiliyoruz.

Taşınmasını talep ettiğiniz ürünlerinizi gidecekleri mesafe, tercih edilecek taşıma yöntemleri ve paket ölçülerine göre fiyatlandırıyoruz. Diğer mecburi giderler ile birlikte ücretlendirme sürecimizi tamamlıyoruz. Piyasa şartlarına göre düşük seviyelerde tuttuğumuz uygun fiyatlarımız eşliğinde hız, güven ve kalite ile bezediğimiz hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Belirlenmiş olan kurallara göre taşınmasında herhangi bir kısıtlama bulunmayan evrak, malzeme, dosya, zarf, elektronik ürün, değerli eşya ve her çeşit gönderi çeşidinizi hassasiyetle taşıyarak alıcılarına ulaştırıyoruz. Maltepe kurye hizmetlerimizi kesinlikle tercih etmenizi öneriyoruz. Sitemiz üzerinden ve iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşmanızı bekliyoruz. Avantajlı taşıma fiyatlarımız ve kaliteli yöntemlerimizden faydalanmaya başlayarak maddi ve manevi tüm aşamalarda rahat etmenizi tavsiye ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara