İçeriğe geç

Unkapanı Kurye

Unkapanı Kurye
Unkapanı Kurye

Motorlu kurye hizmetleri alanında çok nitelikli ve yetkin seviyedeki teknik çalışmaları ile ön plana çıkmakta olan Hira Kurye firmamız, İstanbul ili Unkapanı bölgesindeki yüksek seviye kalitede hizmetleri ile de bilinmektedir. Unkapanı kurye hizmetleri anlamında örnek marka imajı teşkil etmesi ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, çok geniş ve zengin içerikli hizmet portföyüne sahiptir.

Çok büyük oranda bir donanım ve deneyim gerektirmekte olan moto kurye hizmetleri içerisinde lider firmaların arasında en üst sıralarda yer alan firmamız kesintisiz hizmetleri ile tanınmaktadır. Gece gündüz demeden sunduğu kurye çalışmaları ve çok yetkin seviyedeki teknik hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız, kendi alanında uzman ve donanımlı ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Unkapanı kurye hizmetleri için bize numaralarımızdan ulaştığınız zaman adresinize kadar gelerek gönderinizi teslim alıyor ve dilediğiniz konuma kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Acil işlemleriniz için de çeşitli kurye seçenekleri sunarak sizlere destek oluyoruz. Daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırıyoruz.

Unkapanı Kurye Hizmeti

Unkapanı kurye geleneksel kargoların çok ötesinde sunduğu hizmetlerle müşterilerini çok mutlu etmektedir. Kargo firmalarında gönderiler belirli aşamalardan geçtikten sonra alıcısına teslim ediliyor. Bu durum da zaman kaybına ve gönderilerin zarar görmesine sebep olabiliyor. Hira Kurye firmamızda ise bu gibi aşamalar bulunmuyor. Gönderilerinizi teslim alır almaz alıcısına teslim etmek için yola çıkıyoruz. Ve en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

Unkapanı motorlu kurye hizmetlerimiz için belirli bir liste ile çalışmıyoruz. Aldığınız kurye hizmeti doğrultusunda makul bir fiyat sunuyoruz. Hizmetlerimizin fiyatlarını belirlerken değerlendirdiğimiz durumlar şu şekildedir:

  • Gönderinizin teslim alındığı konum ile teslim edildiği konum arasındaki uzaklık,
  • Gönderinizin uzunluğu, ağırlığı ve diğer özellikleri,
  • Yararlandığınız kurye hizmeti,
  • Tercih ettiğiniz motor modeli.

Bu gibi şartlar göz önüne alınarak her bütçe için uygun olabilecek fiyatlar belirliyoruz. Avantajlı kurye teklifleri sunarak da sizleri çok mutlu etmeyi başarıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp