İçeriğe geç

Haliç Kurye

Haliç Kurye
Haliç Kurye

Günümüzde hızlı değişen yaşam koşulları birtakım yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasına ön ayak olmuştur. Bu durumun ortaya çıkmasında en temel faktör kişilerin gündelik yaşam içerisinde yapmaları gereken bazı işler için zaman bulamamasıdır. Oluşan bu ihtiyaçlar neticesinde özellikle son zamanlarda durmaksızın büyüyen bir faaliyet kolu olan kurye taşıma hizmetleri ortaya çıkmıştır.

Haliç kurye olarak kurye teslimat faaliyetlerinin bir alt başlığı olarak nitelendirilebilecek motorlu kurye hizmetlerimizi sürekli olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Firma olarak ürün taşıma hizmetlerimizde bir an için bile olsa mola vermiyor, aralıksız bir şekilde sektör içindeki faaliyetlerimizi muntazam bir şekilde sürdürmeye çaba sarf ediyoruz.

Güvenlik ve gizlilik kurye taşıma faaliyetlerinin bel kemiği olarak etkin bir role sahip iki unsurdur. Haliç kurye olarak firmamıza sizler aracılığıyla gelen ürünler için alınması gerekli olan her türlü önlemi alıyor, kuryelerinizi taşıma konusunda sizi yalnız başınıza bırakmıyoruz.

Firma olarak sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına ortaya çıkabilecek tüm sorunları öngörerek kurye dağıtım faaliyetlerimizi ona göre şekillendiriyoruz. Bu sayede teslimat adresine gidinceye kadar ürünlerinizin başına olumsuz bir şey gelmesinin önüne geçiyoruz.

Haliç Kurye Hizmeti

Firma olarak kuryenizi teslimat adresine göndermeden önce daha iyi bir hizmet sunabilmek adına sizlerden birtakım şahsi bilgiler talep ediyoruz. Haliç kurye olarak bizlere vermiş olduğunuz bilgileri sistem içinde yer alan korunaklı bir yerde muhafaza ediyor ve ihtiyaç duyduğumuz takdirde bu bilgileri sistemden çıkararak kullanıyoruz.

Kurye taşıma hizmetlerinin bir alt sınıfı olan motorlu kurye hizmetleri tek tip olmayıp kendi içinde bazı alt başlıklara ayrılır. Firmamıza başvuran kişiler aşağıda yer alan şu üç hizmetten birini tercih ederek ihtiyaçları olan hizmeti almaya başlayabilir:

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • VIP kurye.

Firmamız kapsamında sunulan bu kurye dağıtım hizmetlerinde üst düzey bir şekilde faaliyet göstermeye devam ediyor, hizmet kalitesi bakımından herhangi bir ayrıcalığa mahal vermeden etkinliklerimizi idame ettiriyoruz. Böylece toplumun her kesiminden kişiye ulaşmayı başarıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp