İçeriğe geç

Alemdar Kurye

Alemdar Kurye
Alemdar Kurye

Alemdar kurye olarak hizmet verdiğimiz bölgenin yoğunluğundan etkilenmiyoruz. Biz firma olarak hangi semtte hizmet verirsek verelim, süratimizden ve güvenliğimizden taviz vermiyoruz. Bölge nüfus açısından yoğun olsa da o rotasyon için çalışan personel sayımızı ona göre ayarlıyoruz. Müşterilerimiz bizi ne zaman arasa bizden hizmet talep edebilir.

Hem işverenlerin hem de semt sakinlerimizin bütün taleplerini karşılıyor, süratli ve güvenli bir teslimat sürecini gerçekleştiriyoruz. Kapsamlı bir hizmet sunarak hem şehir içinde hem de şehir dışındaki teslimatları istendiği gibi yapıyoruz.

Alemdar kurye uygulamamız ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Kurye hizmetimiz müşterilerimiz için pek çok avantaj taşıyor. Bunlardan en önemli üçü şöyle:

  • Sürat
  • Güvenlik
  • Gizlilik

Bu üç unsur bir kurye firmasının kaliteli hizmet vermesi için olmazsa olmazdır. Ne kadar yoğun bir bölgede hizmet veriyorsak verelim, bu üç unsuru aksama olmadan yerine getiriyoruz. Kuryelerimiz müşterilerimizin istediği hızda teslimatı yapabiliyor. Aynı zamanda paketlerin gizliliğinden sorumlu oldukları için alıcının haricindeki kimseyle paketleri paylaşmıyorlar. Ve tabii ki güvenlik; paketlerin güvenliğini sağlayarak çalınmasına, hasar görmesine izin vermiyorlar.

Alemdar Kurye Hizmeti

Alemdar kurye olarak müşterilerimizin istediği ürünleri en özenli şekilde taşıyoruz. Müşterimiz hangi adresi verirse ister ev ister işyeri ister hastane ister okul bizim için fark etmez. Biz verilen adrese doğru yola çıkıyoruz, paketi alıp teslimatı en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gece kurye sistemimiz için de aynı unsurlar geçerlidir. Gece veya gündüz mesai şartları aynı özelliklere sahiptir. En uzak mesafeye bile en süratle giden kuryelerimiz, güvenli teslimat yapar. Bizim için müşterimizin memnuniyeti ve takdiri önemlidir. Bunun için bütün bir ekip özveri ile çalışmaya devam eder.

Hira Kurye olarak gerçekleştirdiğimiz bütün teslimatlarda aynı özeni gösteriyoruz. Yoğun olan bölgelerde daha fazla dikkat ve titizlik ile iş yapıyoruz. Trafik kurallarına uygun, hızlı, ama itidalli bir şekilde yol alıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin en uygun kurye hizmeti alabilmesi için de gayret ediyor, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp