İçeriğe geç

Bursa Kurye

Bursa Kurye
Bursa Kurye

Türkiye’nin en büyük sanayi kentine sahip olan Bursa, nüfus yoğunluğuyla da dikkatleri üzerine çeker. Trafiği ve kentteki yaşam koşulları, hızı da beraberinde getirir. Her geçen gün artan ihtiyaçla kuryeye olan ilgi çoğalmaktadır. Biz de Bursa kurye olarak bu tarihî kentimize hizmet taşıyoruz.

Gerek kent sakinlerine gerekse iş alanlarının ihtiyaç duyduğu taşımacılığa kaliteli hizmetimizle destek oluyoruz. Hız çağında her şeyin süratli bir şekilde halledilmesini isteyenler, trafikte oyalanmaktan hoşlanmıyor. Bu sebeple de kurye hizmeti günden güne popülerlik kazanıyor.

Bursa kurye olarak bütün Bursa’ya kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyet, bizim de daha fazla çalışmamıza vesile oluyor. Bu güvene layık olabilmek için 7/24 çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu alanları tespit edip hizmet ağımızı geliştiriyoruz.

Seçtiğimiz personelle, nitelikli kuryelerimizle, donanımlı motosikletlerimizle her an hizmete hazır, her an ulaşabilir çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda nasıl bir kurye hizmeti alacağınızı söylüyorsunuz, personelimiz de size en uygun talebi oluşturuyor. Bundan sonraki süreç de kuryelerimizin süratli bir şeklide yol almasına kalıyor.

Bursa Kurye Hizmeti

Bütün Bursa’ya Bursa kurye sistemimizle hizmet taşıyoruz. Yenilikleri takip ediyor ve her zaman bilgilerimizi güncelliyoruz. İhtiyaçları gözlemliyor ve buna göre hizmetteki kalitemizi standart üstüne taşımaya gayret ediyoruz.

Bir kurye firmasından beklenen hız, güvenilirlik, gizliliğe riayet ilkelerine titizlikle uyuyoruz. Her paketi özenle taşıyoruz. Kuryelerimiz adresten aldığı gönderiyi teslim edene kadar bütün güvenliği sağlıyor. Alıcının adresine teslim ettiğinde de size bir mesajla kuryenizin ulaştığı bilgisi veriliyor.

Hizmet düsturunda müşteri memnuniyetini önceleyen firmamız, hem kaliteli hizmet sunmak için çabalar hem de bu hizmetten herkesin aynı derecede istifade etmesini ister. Bunun için de kurye fiyatlarını belirlerken en makul fiyatlandırmayı yapmaya gayret eder.

Verdiğimiz hizmet kişiye özel olmakla birlikte kişinin paketi için kullandığı mesafe, paketin ölçüsü ve kuryemizden talep ettiği hız ve hizmet saati, gönderinin hesaplanmasında etkili unsurlardır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara