İçeriğe geç

Çiftehavuzlar Kurye

Çiftehavuzlar Kurye
Çiftehavuzlar Kurye

Günümüzün gelişen teslimat seçenekleri arasında bulunan ve firmamız tarafından da hizmetinize sunulan motorlu kurye taşımacılığı son yılların vazgeçilmez teslimat seçeneklerinden birisidir. Çiftehavuzlar kurye olarak yıllardır firmamızı tercih etmekte olan siz değerli müşterilerimize profesyonel bir kalitede iş hizmetlerimizi sunmaktayız.

Firmamıza 7/24 ulaşarak dilediğiniz her an teslimat hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Firmamız teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizin acil durumuna göre farklı kurye seçenekleri ile hizmetler sunmaktadır.

● Normal kurye: Bu hizmetimizde 40 dakika gibi bir süre içerisinde adresinizden alınan paketleriniz gün içinde 210-240 dakika arasında dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim edilir. Bu hizmetimiz 09:00 ve 17:00 saatleri arasında geçerlidir.

● Ekspress kurye: Bu hizmetimizde 30 dakika içinde adresinizden alınan paketler gün içerisinde 90-120 dakika arasında dilediğiniz adreslere kaliteli ve güvenli bir şekilde teslim edilir. Bu hizmetimiz 09:00 ile 21:00 saatleri arasında geçerlidir.

● Vip kurye: Çok daha acil bir şekilde teslim edilmesi gereken paketleriniz için bu hizmetimizde 20 dakika içinde bulunduğunuz adreslerden paketlerinizi alarak yaklaşık 40- 60 dakika arasında dilediğiniz adreslere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz 7/24 devam etmektedir.

Çiftehavuzlar Kurye Hizmeti

Kapsamlı ve profesyonel bir iş hizmeti sunmakta olan firmamız teslimatı gerçekleştirilebilir ürünler konusunda da çok çeşitlidir. Çiftehavuzlar motorlu kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Yedek parçalar

● Çiçek buketleri

● Pasaport ve kimlik kartı

● Dosya, belge ve evraklar

● Telefon, tablet gibi elektronik cihazlar

Daha birçok ürünün taşımacılığı firmamız tarafından profesyonel bir kalitede gerçekleştirilmektedir.

Çiftehavuzlar moto kurye tarafından firmamızı tercihe den müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimizi belirleyen bazı etkenler vardır. Bunlar:

● Paketin ağırlığı

● Paketin boyutu

● Seçilen kurye tipi

● Teslim edilecek adrese olan uzaklık mesafesi

Firmamız bütün bir teslimat süreci boyunca özverili bir şekilde çalışmaktadır. Paketinizin sorunsuz bir şekilde dilediğiniz adreslere teslim edilmesi konusunda firmamızı daima gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp