İçeriğe geç

Topselvi Kurye

Topselvi Kurye
Topselvi Kurye

Birbirinden farklı birçok önemli sektör alanlarına hizmet etmeye kendini adamış işletmemiz Topselvi kurye olarak sizlerin zamandan tasarruf yapmanız ve ihtiyacınız olan önemli paketleri dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde iletilmek üzere postalamak için sizlere hizmet sunuyoruz. Trafik yoğunluğu ve büyük şirketlerin sahip olduğu dosya işleri nedeni ile dilediğimiz zamanda istediğimiz noktaya iletemediğimiz gönderilerimiz artık sizlere sunduğumuz hizmetler ile çok kolay. Siz de kaliteli ve hızlı teslimat arayışında iseniz ancak büyük kargo şirketlerinin sunduğu hizmetten memnun kalmadıysanız bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eğitimli kuryelerimiz ve son model araçlarımız ile sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sunmaya söz veriyoruz.

Sizler için gerçekleştirdiğiniz gönderi sürecini daha kolay ve pratik hale getirmek adına Topselvi kurye olarak daha az belge ile daha hızlı teslimat olanağı sunuyoruz. Çoğu zaman sahip olduğu ağır belge yükü ile müşterilerin gözünü korkutan ve ulaşım sürecini büyük oranda yavaşlatan büyük kargo şirketlerinin aksine biz, sizlerden sadece iletişim ve ulaşım numaralarınızı rica ediyoruz. Bu sayede kuryelerimiz hemen ulaştırma görevine başlayarak gönderilerinizin daha çabuk adresine ulaştığından emin olabiliyorlar.

Topselvi Kurye Hizmeti

Kargolarınızı adreslerine ulaştırmak için bizleri tercih edersiniz aynı zamanda paketleriniz tamamı ile güvende olduğundan da kesin emin olabilirsiniz. Kuryelerimizin gönderilerinizi ulaştırmak adına kullandığın son model motosikletlerde bulunan kilitli koruma bölgeleri sayesinde paketinizin tamamen güvende olduğundan emin oluyor ve dilediğiniz adrese güvenli bir şekilde iletiyoruz. Güvenlik konusunda özel olarak eğitilen kuryelerimiz sayesinde de fiziksel bir koruma sürecinin yanı sıra aynı zamanda deneyimli kuryeler tarafından da paketiniz korunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek güvenli bir kurye deneyiminizin olduğundan emin olabilirsiniz.

Topselvi kurye ile gönderileriniz güvende olmanın yanı sıra her türlü hasardan da özel olarak tasarlanan motosiklet araçlar sayesinde de korunmaktadır. Büyük kargo şirketlerinin aksine dar sokak ve caddelerden kolaylıkla geçebilen araçlarımız sayesinde hasar ve kırıktan tamamı ile koruma güvencesine sahip bir kurye deneyime kolaylıkla erişebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp