İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

Çubuklu Kurye
Çubuklu Kurye

Önemli belgeler, dosyalar, küçük boyutlu eşyalar, büyük boyutlu eşyalar ve aklınıza gelen daha pek çok şeyin taşınması gündelik yaşam içinde ve iş yaşantısı içinde bazı durumlarda gerekli olmaktadır. Burada bahsi geçen durumun neticesinde ortaya yeni bir hizmet alanı ortaya çıkmıştır. Firmamızın da faal bir şekilde çalıştığı ve kurye taşıma hizmeti adını taşıyan bu etkinlikler çağımızın en önemli işleri arasındadır.

Çubuklu kurye olarak ürün taşıma faaliyetlerini en modern standartlara uygun olarak yapmaya çalışıyor ve bu standartlar ışığında kuryeleri belirtilen teslimat adresine kadar eksiksiz bir biçimde naklediyoruz.

Kurye taşıma etkinlikleri bünyesinde pek çok farklı işlemi de barındırmaktadır. Burada yer alan etkinlikler ihtiyaç hasıl olması halinde kişilere sunulmaktadır. Firma olarak bizim sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler ve sağlamış olduğumuz fırsatlar şunlardan meydana gelmektedir:

  • Öncelikle firmamız güvenilir hizmet sunacağına dair teminatla yola çıkarak üst düzey güvenlik önlemleri eşliğinde faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor Böylece kuryenizin başına herhangi bir şey gelmesini önüne geçerek istenmeyen bir zaman kaybının oluşmasının önüne set koyuyoruz.
  • Çubuklu kurye olarak farklı işlevlere sahip birbirinden değişim pek çok aracı bünyemiz içinde barındırıyoruz ve burada sözü edilen araçları ortaya çıkan yeni gereksinimleri değerlendirerek işe koşuyoruz. Bu şekilde hem kuryelerin daha hızlı taşınmasına ön ayak oluyoruz hem de sizlerin işlerinin daha kolay hallolmasına yardımcı olarak ürün nakil işlemini en doğru usullerle yürütüyoruz.
  • Firmamızın faaliyetlerini yaparken dikkatle üzerinde durduğu bir başka konu ise gizliliktir. Çubuklu kurye olarak yapmış olduğumuz tüm işlemlerde gizliliğe ekstra önem veriyor ve sizlerin şahsi bilgilerini muhafaza altında tutabilmek amacıyla gerekli olan tüm tedbirleri daha faaliyetlerimize başlamadan alıyor. Yapmış olduğumuz bu işlemler nedeniyle bilgilerinizi sizin dışınızda üçüncü bir kişinin görmesini engellemiş oluyoruz.

Günümüzde çoğu zaman şehir içinde bir yerden bir yere gitmek büyük bir külfet halini alabilmektedir. Hele İstanbul gibi metropol bir şehirde ikamet ediliyorsa ulaşım sıkıntısı önemli bir problem olarak kişilerin karşısına çıkmaktadır. Bu durumun sonucu olarak da şehir içinde faal olarak çalışan kurye taşıma hizmetleri kişilerin yardımına koşmaya başlamıştır.

Çubuklu kurye olarak yola çıkış amacımızı hasıl olan kurye taşıma hizmetine duyulan ihtiyaçla açıklıyor ve yolumuza bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla devam ediyoruz. Şehir içinde yer alan yoğun trafiğe kurye taşıma etkinliği için çıkmanıza hiç mahal bırakmadan sizin adınıza bu vazifeyi üstleniyor ve kuryenizi firmamız personeline vermiş olduğunuz direktifler doğrultusunda gitmesi gereken yere kadar taşımayı vazife ediniyoruz.

Çubuklu Kurye Hizmeti

İstanbul şehrinin haritasına kısaca bir göz atıldığında pek çok semt ve ilçenin bir arada olduğu kolay bir şekilde görülebilir. Firma olarak haritada yer alan her semte ve ilçeye ulaşım sağlayarak İstanbul şehrinde ikamet edip de faaliyetlerimizden yararlanma fırsatı bulamayan hiç kimseyi bırakmamaya özen gösteriyoruz. Böyle yaparak kurye taşıma işlemlerimizde temel odak noktası haline getiriyoruz.

Günümüzde gelişen ve halen gelişmekte olan ulaşım teknolojisi sayesinde pek çok faaliyeti yürütmek kolay hale gelmiştir. Yaygın olarak kullanılan ulaşım araçları çok eski devirlerden beri var olan insan taşıma misyonunun dışına çıkarak kurye taşıma işlemlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Çubuklu kurye olarak özellikle uçak kargo ve otogar kargo hizmetlerine farklı bakış acıları getirerek sektöre pek çok değişikliğin ve yeniliğin girmesine ön ayak oluyoruz. Firma olarak sektör içinde yer alan vizyonlu duruşumuzu muhafaza ederek her zaman için yeniliklere kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Bunu da öncelikli olarak farklı ulaşım araçlarıyla yetine getirdiğimiz ürün taşıma faaliyetlerimizle gösteriyoruz.

Otogar kurye hizmetimizi sunarken sırasıyla yerine getirilen işlemler şunlardan meydana gelir:

  • İlk olarak sizlerin kapısına kadar gelerek motorlu kurye olarak faaliyet gösteren teknik personelimiz tarafından kargonuz teslim alınır.
  • Daha sonra kargonuz otobüsün bulunduğu lokasyona kadar üst düzey korumaya sahip bur şekilde taşınır.
  • Kuryeniz hangi şehre gideceğine bağlı olarak en uygun olan otobüse verilir.
  • Bu işlemden sonra eğer sizlerden herhangi bir talep gelirse giden şehrin otogarından kuryeniz alınarak teslimat adresine ulaştırılır. Böylece Çubuklu kurye olarak ihtiyacınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirerek memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp