İçeriğe geç

Samandıra Kurye

Samandıra Kurye
Samandıra Kurye

Samandıra kurye hizmetlerimizle Sancaktepe’nin en merkezi semtlerinden birisinde profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Semtimiz özellikle son çeyrek asırda çok hızlı bir büyümeye girmiş, 150 binden fazla nüfusa erişmiştir. Bugün birçok sosyal tesisin, kamu kurumunun, işletmenin bulunduğu semtimizde sadece 17 adet ilköğretim okulu yer almaktadır. Bütün bu yoğunluk ve hareketlilik içinde en temel ihtiyaçlardan birisi de kurye olmaktadır.

Firmamız Samandıra kurye çözümleriyle gerek semtimiz içindeki herhangi bir adres ile diğeri gerek semtimizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri gerekse çevre iller arasında hızlı, esnek, kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktadır. Tamamı semtimiz lokasyonuna hâkim, adres bulmada başarılı, çözüm odaklı ve çağdaş personellerle yeni nesil taşımacılık deneyimi sizleri beklemektedir.

Samandıra kurye faaliyetlerimizle ulaşımın büyük sıkıntı olduğu İstanbul’da en seri taşımacılığı yapıyoruz. Havalimanları, otogarlar ve diğer bütün noktalar arasında dakikalar içinde teslimat yaparak en acil ihtiyaçlarınızı güvenli biçimde karşılıyoruz.

Yasal engel teşkil etmeyen bilgisayar, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, kimlik, pasaport, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tablet, telefon, tekstil, gıda, hediye, numune, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, fatura, diş malzemeleri, ruhsat, plaka, bilet, anahtar, laptop eşya, matbuat gibi toplu dağıtım ürünlerinin taşımacılığını yapıyoruz.

Samandıra kurye alanında yola çıktığımız ilk gün ile bugün arasında büyük fark vardır. Günümüzde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin sayısı oldukça fazladır. Bunların her zaman, bütün ihtiyaçları da aynı değildir. Bizler müşteri odaklı çalışarak farklı motorlu kurye modelleriyle öne çıkıyor, size en uygununu seçme fırsatı veriyoruz.

Normal Samandıra kurye ile en ekonomik çözümü sunuyor, talepte bulunduğunuzda 40 dakikada paketlerinizi teslim alıyoruz. Sonrasında 210 ila 240 dakika arasında İstanbul’un en uzak noktalarına dahi ulaştırıyoruz. 09:00 ila 17:00 saatleri arasında taşıma hizmeti sağlıyoruz. Ekspres Samandıra kurye modelimizle daha hızlı ve aynı zamanda ekonomik çözümler üretiyoruz. 30 dakikada adresinden paketi alıp 90 ile 120 dakika arasında alıcısına teslim ediyoruz. 09:00 ila 21:00 saatleri arasında taşıma desteği sağlıyoruz.

Çok daha acil olan, akşamları ve geceleri ihtiyaç olan talepleriyse Samandıra Vip kurye ile çözüme kavuşturuyoruz. Bu modelimizde 20 dakikada paketinizi alıyor, 45 ila 60 dakikada İstanbul’un bütün noktalarındaki alıcılarına ulaştırıyoruz. Zaman sınırını ortadan kaldırarak 7 gün, 24 saat en acil teslimat gereksinimlerine cevap veriyoruz.

Samandıra Kurye Hizmeti

Semtimiz genelinde Hira Kurye olarak yıllardır kaliteli, güvenli ve hızlı taşımacılığın değişmez adresiyiz. Aynı zamanda esnek çözümler sunarak ihtiyaca en uygun cevapları veriyoruz. Paketlerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman diliminde teslim aldığımız gibi istediğiniz adrese, dilediğiniz zaman teslim ediyoruz. Talebe göre çözüm geliştirerek esnek taşıma modelleri sağlıyoruz.

Samandıra kurye alanında bütün bunlar dışında fiyatlarımızla da fark yaratıyoruz. Semtimizde yıllardır uygun fiyatlı kurye arayışlarında değişmez firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Fiyatlarımızı çeşitli detaylara göre, her taşıma işleminde ayrı ayrı belirliyor, asgari düzeyden fiyatlandırma yapıyoruz.

Semtimizde kurye fiyatlarımızı etkileyen en temel etken mesafedir. Her ne kadar Anadolu yakasının en merkezi noktalarından birisinde olsak da semtimizle İstanbul’un diğer bütün noktaları farklı uzaklıktadır. Bu nedenle paketinizin alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeyi net belirliyor ve fiyatlandırmada kullanıyoruz.

Samandıra kurye olarak çok farklı özelliklerde paketlere taşıma hizmeti veriyoruz ve bunların her birinin özelliklerine göre fiyatları da değişmektedir. Taşıtacağınız paketin eni, boyu, yüksekliği, ağırlığı, adedi gibi etkenler fiyatlarda etkili olmaktadır.

Motorlu kurye fiyatlarımızda kriterlerden bir diğeri tercih edilen kurye modeli olmaktadır. Firmamız farklı kurye modelleriyle sahada olup her bir modelin taşıma detayları, vadedilen teslimat süreleri, taşıma hizmet zamanları farklıdır. Bunlara göre de fiyatlar değişmektedir.

Semtimiz ile bütün İstanbul ve çevre iller arasında ihtiyacınız olan kuryeye dair net fiyat bilgisi, randevu talepleriniz ve diğer sorularınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Size en uygun iletişim kanalımızı tercih ederek çağdaş çözümlerden istifade edebilirsiniz. Her zaman arkadaşlarımızın en iyi çözümleri sağlayacaklarından, kurye ihtiyacınıza en cazip çözümleri sunacaklarından emin olabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp