İçeriğe geç

Şeyhli Kurye

Şeyhli Kurye
Şeyhli Kurye

Şeyhli kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet sunmakta ve bu uzun yılların getirmiş olduğu deneyimler çerçevesinde müşterilerimizin isteklerini doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla çözümlemiş olmak sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almakta ve bu sayede işletmemizin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Müşterilerimiz kurye hizmetinden hızlı olmasını, sorunsuz ve eksiksiz olmasını, hasarsız olmasını, uygun fiyatlı olmasını beklemekte ve bu şekilde hizmet almak istemektedirler. Biz de işletme olarak bu beklentileri tamamıyla tespit etmiş olmakta ve bu beklentilere uygun olarak hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu deneyimli hizmet her zaman müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Şeyhli kurye işletmesi olarak her zaman en uygun fiyatlar ile kurye hizmeti sunmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak kurye hizmeti karşısında ortaya çıkardığımız bu uygun fiyatları her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması amacı ile çıkarmaktayız. Ayrıca babalar günü, anneler günü, sevgililer günü gibi pek çok özel günlerde çeşitli indirimler sunmakta ve müşterilerimizin çok daha rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız.

Şeyhli Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bizler ile kesintisiz ve kaliteli şekilde iletişim kurabilmeniz adına büyük çalışmalar yapmaktayız. Bünyemizde bulunan iletişim elemanlarımıza sunduğumuz hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde iletişim kurmak suretiyle bilgi almak istediğiniz zaman eksiksiz ve hatasız bir şekilde bilgi alabilmeniz sağlanmaktadır. Sizlere doğru ve net bilgiler verebiliyor olmak işletmemizin en büyük özellikleri arasında yer almaktadır.

Şeyhli kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman yedek kurye elemanları ve yedek motosikletlerimiz bulunmaktadır. Siparişleriniz sizlere teslimi aşamasında yaşanacak her türlü aksaklık durumunda yedek kurye elemanlarımız devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak adreslerinize getirmektedir. Bu sayede yaşanacak aksaklık durumlarından sizlerin etkilenmemeniz sağlanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp