İçeriğe geç

Kısıklı Kurye

Kısıklı Kurye
Kısıklı Kurye

Kısıklı kurye olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun senelerden bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeler sayesinde her zaman memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin bünyesinde siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özellikler bulunmaktadır. Her sunduğumuz hizmetin sonunda müşterilerimizden internet sitemize girmek suretiyle aldıkları hizmet özelinde yorumlama ve puanlama yapmalarını istemekte ve bu yorumlara göre hizmetimizin eksik yanlarını gidermekteyiz. Bu sayede sunduğumuz hizmet her zaman müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde sunulmaktadır.

Kısıklı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kargo hizmetinin güvenilir olabilmesi için motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını dizayn etmekte, bünyemizde çalışan elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda eğitimler vermekte ve hazırlanan tüm siparişlerinizi teker teker dikkatli bir şekilde kontrol etmek suretiyle adreslerinize getirmekteyiz. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde ürünleriniz hasar görmemesi, eksik ürün bulunmaması sağlanmaktadır. Sizler de güvenilir kurye hizmeti almak istiyorsanız mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Kısıklı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat seçeneği de bulunmaktadır. Evinizde uyuyan çocuğunuz var ise bu yöntem büyük oranda fayda göstermektedir. Sipariş verme aşamasında zili çalmadan teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirdiği zaman sizlere telefon ile haber vermekte ve siparişi tamamlamaktadırlar. Bu yöntem sayesinde anlık durumlarınıza göre çocuklarınızın uyanmamasını sağlayarak siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Kısıklı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize birçok ödeme seçeneği sunmakta ve bu ödeme seçenekleri arasında kapıda ödemi yöntemi bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi sayesinde hem ürünlerinizi kontrol etmek suretiyle ödeme yapabilirsiniz hem de ister nakit olarak isterseniz de kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz. İşletme olarak birçok ödeme yöntemi sunmamızın en büyük sebebi müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yöntemi seçebilmelerini ve bu sayede gönüllerince hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara