İçeriğe geç

Galata Kurye

Galata Kurye
Galata Kurye

Galata kurye işletmesi olarak müşterilerimize her zaman günün her saatinde hizmetler vermekteyiz. Günün her saatinde hizmet verebilmek için bünyemizde çok fazla sayıda eleman bulundurmakta ve bu elemanların nöbetleşme sistemleri ile hizmet vermelerini sağlamaktayız. Ayrıca vardiya saatlerini kısa tuttuğumuz bu elemanlarımız sizlere çok daha atik ve hızlı hizmetler sunmakta ve bu sayede her zaman sizlerin memnuniyetlerinin, beğenilerinin, övgülerinin ve takdirlerinin kazanılması konusunda büyük rol oynamaktadırlar. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin günün her saatinde bizler ile iletişime geçebilmenizi sağlamak adına sekreter elemanlarımızın da her saatte hizmet vermelerini sağlamaktayız.

Galata kurye işletmesi olarak bünyemizde çok fazla ödeme seçeneği bulundurmakta ve bu ödeme seçeneklerinin sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktayız. Sorunsuz ödeme seçeneklerini sizlere sunabilmek adına teknolojik sistemlerimizin devamlı olarak güncellemelerini yapmakta, post cihazlarımızın bakımlı olmalarını sağlamaktayız. Bu özelliklerimizi bünyemizde bulundurmak suretiyle sizlerin ödemelerinizi yapmanızı sağlama aşamasında büyük oranda kalite yakalamakta ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Bünyemizde bulunan tüm bu özellikler sayesinde müşterilerimizin en ufak bir sorun dahi yaşamadan ödemelerini kısa süreler içerisinde yapabilmelerini amaçlamaktayız.

Galata Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak uzun senelerden bu yana bünyemizde zili çalmadan teslimat yöntemi bulundurmakta ve bu yöntem sayesinde müşterilerimizin büyük faydalar sağlamasını amaçlamaktayız. Özellikle evlerinde rahatsız edilmemesi gereken kişilerin veya küçük bebekleri bulunan annelerin bu yöntemi çoğu zaman tercih etmelerini ve günlük olarak rahat şekilde ürünlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Zili çalmadan teslimat yöntemi müşterilerimiz için çok önemli bir noktada bulunmakta ve çok fazla sayıda tercih edilmektedir.

Galata kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımının hayati önem taşıdığını bilmekte ve bu sayede hizmetlerimizin her aşamasında teknolojiden büyük fayda sağlamaktayız. Teknolojiden sağladığımız faydalar ışığında sunulan hizmetlerin güvenli, hızlı, uygun fiyatlı, indirimli, kaliteli ve profesyonel olarak sunulmaları sağlanmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp