İçeriğe geç

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye
Okmeydanı Kurye

Dünyada ve Türkiye’de en çok gelişen sektörlerin başında taşımacılık sektörü gelmektedir. Değişen yaşam koşullarından ötürü eskisi gibi mağazalardan alışveriş yapmak yerine internetten pek çok ürünü satın almak müşterilerinin öncelikli tercihi haline gelmiştir. Bu konuda bilinçlenen e-ticaret firmaları bünyelerindeki kurye birimlerini geliştirerek müşterilerinin firma ile ilgili görüşlerinin olumlu şekilde olmasını amaçlamaktadır. Okmeydanı kurye çalışmalarında başarılı bir performansla pek çok şahsın ve firmanın en çok tercih ettiği firma olan Hira Kurye çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.

Okmeydanı kurye çalışmalarımızda son teknoloji cihazları tercih etmekteyiz. Kuryeleriniz yola çıkmadan önce sigortalanmaktadır. Çalışmalarımız ile müşterilerin ihtiyaçlarını giderebilmek için deneyimli bir ekiple ve modern paketleme araçları ile dağıtım sürecinde son teknoloji cihazları kullanarak sağlam ve hızlı bir teslimat hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Okmeydanı Kurye Hizmeti

Çağrı merkezimizi aramanız ile resmi olarak taşıma sürecimiz başlamaktadır. Ekibimiz sizden bazı bilgileri istemektedir. Bu bilgiler arasında:

  • Gönderinin özellikleri sorulmaktadır. Kırılabilecek bir şeyler varsa belirtilmesi çok önemlidir.
  • Bu bilginin yanı sıra hangi adresten teslim alındıktan sonra hangi saat ve günde nereye teslim edileceği öğrenilmektedir.
  • Tercih edilen güzergâh, araç ve kurye hizmeti çeşidi öğrenilir.

Bütün bu bilgiler doğrultusunda size konum olarak en yakın mesafede bulunan kurye yönlendirilmektedir. Teslim alındıktan sonra yapılan planlamalar dahilinde de istediğiniz tarihte istediğiniz yere götürülerek teslim edilmektedir. Bu sayede de süreç başarılı bir şekilde tamamlanmış olmaktadır. Sürecin tüm detayları hakkında sizleri anlık olarak bilgilendiriyoruz.

Okmeydanı kurye hizmetlerimiz Şişli Belediyesi başta olmak üzere tüm İstanbul’da bu alanda verilen hizmetlere yön vermektedir. Lojistik alanı ve ilgili birimler için çok fazla harcama yapmadan uygun fiyatlı olacak şekilde güvenilir bir çözüm bulabilirsiniz. Okmeydanı motorlu kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizimle daima iletişime geçebilirsiniz. Size dönüş yaparak hizmetlerimiz, hizmet çeşitlerimiz, fiyatlarımız ve diğer tüm merak ettiğiniz konular ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp