İçeriğe geç

Ataköy Kurye

Ataköy Kurye
Ataköy Kurye

Ülkemizin ilk uydu kent projelerinden biri olan Ataköy’de, yenilikçi kurye hizmetleri sunan Ataköy kurye, semtin modern özelliklerine sahip bir anlayışla hızlı ve güvenilir kuryeye ihtiyaç duyduğunuzda, ilk tercihiniz olacaktır.

Yeni nesil kurye hizmetleri sağlayan firmamız bünyesinde verdiğimiz güvenli kurye hizmetlerimiz sayesinde, Ataköy’den İstanbul’un her noktasına sadece dakikalar içerisinde teslimat yapıyoruz. Modern teknolojinin sağladığı tüm olanaklardan yararlanıyor, sektörde deneyimli kuryelerimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

Her zaman kaliteli ve her zaman güvenli, hızlı taşımacılık yapıyor, zamanında teslimat için gereken alt yapı ve özveri ile çalışıyor, modern dünyaya modern çözümler sunuyoruz.

Birbirinden farklı seçenek ve hizmet tipleri ile müşterilerimizin tam olarak ihtiyaç duydukları hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Gönderilerinizi bulunduğunuz yerden teslim alıyor, son varış noktasına güvenle teslim ediyor, yerinizden ayrılmadan kurye hizmetlerimizden yararlanmanıza olanak sunuyor ve rahat etmeniz için çalışıyoruz.

Hep daha ileriye ve daha iyiye doğru yol almayı görev edinerek, işiniz ve özel hayatınızı kolaylaştırmak için varız.

Ataköy kurye olarak, her zaman daha iyisi olduğuna olan inancımız ve işimize olan bağlılığımızla hizmet vermekteyiz. İstanbul il sınırları dahilinde her noktaya hızlı, güvenli ve güvenilir taşımacılık yapıyor, kısa zamanlarda birçok işin kolayca çözüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Sadece İstanbul içi değil, çevre illere ve şehirlerarası kurye hizmetleri de veriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderecek çözümler üretiyoruz.Profesyonel kuryelerimiz tarafından icra edilen hizmetlerimiz;

 • Motosikletli kurye,
 • Araçlı kurye,
 • Otobüs kargo ve
 • Uçak kargo olarak ayrılmakta, müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda, en uygun hizmet tipi uygulamaya konulmaktadır.

Ataköy Kurye Hizmeti

Şehir içi ve çevre illere yapılan teslimatlarda, motosikletli ve araçlı kuryelerimizle, şehirlerarası teslimatlarda otobüs ve uçak kargo seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz.

Tüm hizmetlerimiz, ihtiyaç halinde anında yararlanılması için kesintisiz olarak devam etmekte olup, profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple verilmektedir.

Motosiklet ve otomobillerimiz, güvenli taşımacılık için gereken tüm teknik donanıma sahip, düzenli bakımını yaptırdığımız, genç filolardan oluşmakta, modern teknolojiden yararlanılarak sürekli takip edilebilmektedir.

Verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyeti her zaman en ön planda tutulmakta, modern hayatın içerisinde modern çözümler sunulmaktadır.

Şehir içi hızlı teslimat için gereken tüm alt yapı ve güvenlik önlemi alınarak verdiğimiz Ataköy kurye hizmetlerimiz sayesinde, kısa zamanlarda güvenli teslimat yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetler sayesinde, çağın gerisinde kalmış olan, uzun süren kurye bekleyişlerini, gecikmeleri, haksız iadeleri ya da adreste bulunamamaları ortadan kaldırıyor, her zaman zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Hızlıca yerine ulaşması gereken bir evrak ya da bir son dakika hediyesinin tam zamanında alıcısına ulaştırılmasını sağlıyor, hem göndericinin hem de alıcının memnuniyetini garanti ediyoruz.

İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz farklı seçenekler sunan Ataköy kurye hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise bizlere çağrı merkezimiz, web sitemiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden ulaşarak talebinizi iletmek. Anlayışlı ve çözüm odaklı müşteri destek hattımızla gerçekleştireceğiniz görüşmede;

 • Gönderinizin içeriği,
 • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve hacmi,
 • Özel bir donanıma ihtiyaç olup olmadığı,
 • Ne zaman ve hangi hızda teslim edilmesini istediğiniz,
 • Gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri,
 • İletişim ve kimlik bilgileriniz alınarak randevunuz hızlıca oluşturulacaktır.

Teslimat için gereken ücret bilgisi bu görüşmede tarafınızla paylaşılarak, onaylamanız durumunda kuryemiz, belirtilen randevu saatinde gönderinizi teslim almak için bulunduğunuz konuma gelerek teslimat sürecini başlatacaktır.

Firma olarak her zaman müşterilerimiz için en iyi hizmeti veriyoruz. Aynı iş anlayışına sahip Ataköy kurye ekibimiz sayesinde, Ataköy ve çevresinde, sıklıkla tercih edilen kurye firması haline gelmiş bulunuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz avantajları;

 • Kesintisiz hizmet,
 • Güvenilir taşımacılık,
 • 7/24 müşteri desteği,
 • Güler yüzlü bir ekip,
 • Ekonomik fiyatlar ve
 • Kişiye özel çözümler olarak sıralamak mümkün olmakla birlikte, her geçen gün arttırdığımız hizmet kalitemizle sektörde en iyisi olmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimize, Ataköy kurye ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, modern teknolojik alt yapımız, genç filomuz ve çözüm odaklı anlayışımız sayesinde, her zaman hızlı ve güvenli bir hizmet vaat ediyoruz.

Kaliteli ve güvenli hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp