İçeriğe geç

Sarayburnu Kurye

Sarayburnu Kurye
Sarayburnu Kurye

Sarayburnu kurye işletmesi olarak siparişlerinizin paketlenmesi işlemlerine her zaman çok fazla şekilde önem ve özen göstermekteyiz. Güvenli kurye hizmetleri olgusunu yerine getirebilmek adına paketleme işlemlerinin öneminin çok büyük olduğunun farkındayız. Bu farkındalık sayesinde bünyemizde teknolojik paketleme cihazları ve kaliteli ambalajlar bulundurmaktayız. Bu özellikler sayesinde her zaman siparişlerinizi en sağlam şekilde paketlemekte ve ürünlerinizin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına paketleme işlemleri hakkında düzenli ve detaylı eğitimler vermekteyiz.

Sarayburnu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimizin siparişlerinizi takip edebilmek ve kendinizi ona göre ayarlayabilmeniz adına pek çok özel yöntemi bünyemizde bulundurmakta ve sizlerin kullanımlarınıza sunmaktayız. Kullandığımız tüm motosikletlerimizde motor takip cihazları bulunmakta ve bu cihazlar sayesinde nakliye aşamasına geçmiş olan siparişlerinizin anlık olarak hangi konumda olduğu takip edebilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında sizlere aktardığımız sipariş numaralarınız ile siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu da takip edebilmektesiniz. Bu bilgilerin yanı sıra siparişlerinizin sizlere tahmini olarak hangi saatte teslim edileceğini de öğrenebilmektesiniz. Sizler de paketlerinizi bu şekilde takip edebilmek istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Sarayburnu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kurye elemanlarımıza her konu hakkında detaylı ve düzenli eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde kurye elemanlarımız sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olarak sunulmasını sağlamaktadır. Kurye elemanlarımızın bu eğitimler sayesinde deneyim ve tecrübe seviyeleri artmakta ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda büyük rol oynamaktadırlar.

Sarayburnu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize günün her saatinde kurye hizmetleri sunabilmekteyiz. Bu özelliğimiz müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve her türlü taleplerinin her saatte karşılanması sağlanmaktadır. Günün her saatinde hizmet sunabilmek adına bünyemizde çok fazla sayıda kurye elemanı bulundurmaktayız. Kurye elemanlarımızın deneyimli olması günün her saatinde kaliteli hizmetler sunabilmemizi sağlamaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp