İçeriğe geç

Çukurçeşme Kurye

Çukurçeşme Kurye
Çukurçeşme Kurye

Çukurçeşme kurye olarak İstanbul’un her semtine hızlı ve güvenilir teslimat sağlıyoruz. Gönderilerinizi kapınızdan gelip alıyoruz. İstediğiniz saatte, istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Teslimat yaparak zaman kaybetmek istemeyen müşterilerimizin yerine biz taşıyoruz. 7/24 hizmet vererek faaliyet gösterdiğimiz her semte süratle teslimat yapıyoruz.

Müşterilerimizin bir kurye firmasından beklediği hız ve güven unsurlarını en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim de hizmet şevkimizi arttırıyor. Kuryelerimiz ve diğer alanlarda hizmet veren personelimiz yoğun bir tempoda çalışarak semt civarı, semt dışı bütün İstanbul’a kaliteli teslimat yapmanın derdindedir.

Çukurçeşme kurye olarak hizmet verdiğimiz her bölgede kalite standartlarına dikkat ediyoruz. İstanbul’un trafiği neredeyse günün her saatinde yoğundur. Bu yoğunluktan en az etkilenmeyi sağlıyor, hıza ve güvene dayalı teslimat misyonumuzu yerine getirmek için çok çalışıyoruz. Bütün personelimiz, kişiye özel olarak sağladığımız taşımacılık hizmetinde aksama olmaması için dikkatle çalışıyor.

Kuryelerimizin deneyimi, hızlı sürüşü, manevra kabiliyeti, hizmet verdiği bölgeyi çok iyi tanıması vb. gibi nitelikleri çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütmemizde etkendir.

Çukurçeşme Kurye Hizmeti

Çukurçeşme kurye çalışmalarını yürüten ekibimiz, mesai zamanında ve gece boyu hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayıp hizmet talep edebilirsiniz. Gün içinde nasıl ki alıcının adresine güvenle ulaşıyoruz, gece boyunca da acil kurye talebiyle oluşturulan isteklere cevap veriyoruz. En kısa sürede gönderileri yeni sahiplerine kavuşturuyoruz.

Taşıdığımız her paket bizim için tek ve biriciktir. Kuryelerimiz sadece size özel taşımacılık yaptığı için istediğiniz süre içinde teslimatı gerçekleştirir. Paketinizin güvenliğini sağlar. Gizlilik ilkesi doğrultusunda sadece sizin ve alıcının arasında taşıma yapar. Alıcının bizzat kendisine teslim ederek kurye hizmetini tamamlar.

Firmamız, tecrübesiyle müşterilerine sağladığı avantajlı hizmetlerle taşımacılık alanında müşterilerinin nabzını tutmayı başarmıştır. Kaliteden ödün vermeden her teslimat bizim için tek ve özeldir. Sadece teslimat konusunda değil, aynı zamanda fiyatlarımızı en uygun seviyede tutarak da verdiğimiz hizmetten herkesin istifade etmesini arzu ediyoruz. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp