İçeriğe geç

Kartaltepe Kurye

Kartaltepe Kurye
Kartaltepe Kurye

Kartaltepe kurye alanında hizmet veren firmamız, kurye hizmetine ihtiyaç duyan herkesin gönderisini dikkatle ve özenle taşır. Küçük belgelerden daha büyük ölçekteki paketlere kadar her türlü teslimatı yapabilecek donanıma sahibiz. Profesyonel bir şekilde sağladığımız kurye hizmetinden istifade etmek isteyenler için bir telefon kadar yakınız. Çağrı merkezimizi aradığınızda talebinizi hemen değerlendiriyor, kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz.

İster yakın bir mesafe olsun ister en uzak mesafe olsun bizim için fark etmiyor. Her semte aynı özenle, aynı güvenle, aynı tedbirle teslimat yapıyoruz.

Kartaltepe kurye müşterilerinin taleplerini karşılamak için günün her saati hizmet verir. Firmamız 7/24 esnek mesai saatleriyle hizmet sağlar. İmza gerektiren sözleşmelerden özel hediyelere, sürpriz doğum günü pastasından tıbbî malzemelere pek çok farklı ürünü taşıyan kuryelerimiz, güvenle teslimat gerçekleştirir.

Bir kurye hizmetinden beklenen en önemli özellik, güvenli bir taşımacılık yapılmasıdır. Teslim edilecek olan gönderinin zarara, hasara uğramamasıdır. Bir başkası tarafından görülmemesi ve alınmamasıdır. Biz de firma olarak bu ilkeye dikkat ediyor, müşterilerimizin hiçbir mağduriyet yaşamaması için özenle çalışıyoruz.

Kartaltepe Kurye Hizmeti

Kartaltepe kurye müşterilerinin taleplerini değerlendirerek kurye hizmetlerini geliştirir, araç filosunu genişletir. Hizmet götürdüğü her semtin sokak aralarını, caddelerini iyi tanır. Kuryelerimiz en hızlı hizmeti verebilmek için kabiliyetlerini geliştirir. Motosikleti en güvenli şekilde hızlı kullanır, harita bilgisi normal bir kullanıcıdan daha farklıdır. Bir adrese hızlı şekilde ulaşabilmenin pratiğini yaptığı için hız artık hayatının bir parçası haline gelmiştir. Trafik kurallarına uyarak, insanlara olan saygıyı muhafaza ederek süratle teslimat yapmayı amaç edinmiştir.

Verdiğimiz kaliteli hizmetin her ihtiyaç duyan kişiye ulaşabilmesi için çok çalışıyoruz. Müşterilerimiz hızlı erişim sağlamak istediği gibi hızlı da gönderim yapmak istiyor. Biz de beklentileri karşılamak için hızı ve güveni insana hizmet taşımanın bir misyonu olarak görüyoruz. Hedefimiz her müşterimizin memnuniyetini kazanmak. Bunun için de kalite standartlarının üzerinde teslimat yaparak bu hoşnutluğu sağlıyoruz. Fiyatları da en ekonomik seviyede tutarak en iyi ulaşımı sağlıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp