İçeriğe geç

Edirne Kurye

Edirne Kurye
Edirne Kurye

Tarihî eserlerle bezenmiş olan Edirne, Trakya’nın incisidir. İş temposunun artması, günlük telaşın çokluğu bir ilçeden başka bir ilçeye gitmeyi bile zorlaştırmaktadır. Bu sebeple de kurye hizmetine duyulan ihtiyaç da belirgin hale gelmiştir. Biz de firma olarak Edirne kurye hizmeti veriyor, kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Bütün bir şehrin, ilçelerinin, hatta şehirlerarasındaki gönderilerin teslimatını yapan firmamız, kendisinden beklenen hızı ve performansı en iyi şekilde sağlar. Firmamıza duyulan güven ve hoşnutluk sayesinde biz de şevkimizi arttırarak çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz.

Edirne kurye olarak hem motosikletlerimizin seçimine hem de çalıştığımız personelin performansını önemsiyoruz. Çünkü bu iki alandaki aksaklık sahaya yansıyor. Her aksaklık hızın yavaşlamasına sebep olacağı için adım adım her detayı inceliyor ve en hızlı, kaliteli teslimatın sağlanması için bütün unsurlara dikkat ediyoruz.

Kuryelerimiz hizmet verdiği bütün alanı en iyi şekilde tanıyor. Manevra kabiliyetiyle trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dâhi hızlı bir şekilde o yoğunluktan çıkarak varacağı adrese gidebiliyor. Bu sayede de gün içinde en uzak mesafede 1 saat içinde teslimat yapabiliyoruz.

Edirne Kurye Hizmeti

Edirne kurye firmamız 24 saat hizmet vererek mesai içinde, mesai dışında da hizmetlerine devam eder. Çağrı merkezimizi aradığınızda nasıl bir hizmet almak istediğinizi bildirmeniz yeterli oluyor. Bundan sonrasını kuryelerimiz ve personelimiz sizin adınıza planlıyor.

Kuryemiz adresinize gelip paketinizi aldığında, paketin sorumluluğunu ona veriyoruz. Teslim edene kadar gönderinizi koruyarak yol alıyor. Alıcıya ulaştığında, gizlilik ilkesine dikkat ederek teslimatı gerçekleştirmiş oluyor.

Müşterilerimizin ihtiyacına göre oluşturduğumuz paketlerimiz, ekonomik, hızlı ve ekonomik, acil teslimat özelliklerini taşıyor. Bütün bu paketlerin ortak noktası, firmamızın kalitesi ve özenidir. Her bir paket ister bireysel ister işletmelere ait olsun hepsini aynı özen ve kalitede taşıyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz bu değerin bir yansıması da uygun fiyatlarla taşımamıza yansımaktadır. Makul fiyat belirleyerek teslimat yapıyoruz. Gönderinin mesafesi, boyutu ve hızı hesaplamalara dâhil edilerek bir fiyat belirleniyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp