İçeriğe geç

Kayaşehir Kurye

Kayaşehir Kurye
Kayaşehir Kurye

Kayaşehir çok hızlı gelişen bir semttir. Nüfusu oldukça fazladır. Bölgede birçok alışveriş merkezi, okul, hastane, çok sayıda konut ve iş yeri mevcuttur. Bu semtte de kurye hizmetlerine olan ihtiyaç her gün artış göstermektedir. Biz de Hira Kurye olarak bu bölgeye en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz. Kayaşehir kurye olarak bu semtte gösterdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmak için 7/24 çalışıyoruz.

Kayaşehir’den yola çıkıyor ve bütün İstanbul’a gönderilerinizi taşıyoruz. İyi bir hizmet sunabilmek, gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edebilmek için bütün ekip arkadaşlarımızla beraber çalışıyoruz. Başta müşteri hizmetlerimiz olmak üzere teknik alt yapıdan sorumlu, araçlarımızın bakımından donanımına, yazılımdan sipariş takibe kadar bütün ekibimiz alanında en iyi çalışanlardır. Profesyonel bir hizmet sağlayarak müşterilerinin taleplerine yoğunlaşır ve o talepler için en doğru teslimat rotası oluşturulur. Her birim kendi sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirdiği için aksaklık olmadan hızlı ve güvenilir teslimat gerçekleşmiş olur.

Müşterilerimizle kurduğumuz diyaloğa çok önem veriyoruz. Çünkü onların memnuniyeti bizim hizmet odağımızdır. İyi bir hizmetin başlangıç noktası iyi iletişimden geçer. Aynı zamanda esneklik de önemlidir. Müşterilerimize teslimat seçenekleri sunuyoruz ve onların tercihlerine göre gönderi sağlıyoruz.

Kayaşehir kurye olarak hızlı teslimat yapabilmek için kuryelerimizin güvenli sürüş tekniklerini kullanabilmelerini istiyoruz. Aynı zamanda iletişim yönü güçlü kişilerle çalışıyoruz ki her şartta pozitifliğini muhafaza ederek çıkan sorunları iletişim kurarak çözebilsin. Trafikte öfke kontrolü çok önemli bir unsurdur. Bu özelliklere dikkat ederek seçtiğimiz kuryeler hizmet kalitemizi daha da ileriye taşımaktadır.

Hızlı bir teslimat yapabilmek sadece kuryelerimize bağlı değildir. Aynı zamanda çağrı merkezimize ulaştığınızda müşteri hizmetlerimiz bütün bilgileri ve tercihlerinizi alarak en doğru planlamayı yapar ve en hızlı şekilde teslimatın gerçekleşebilmesi için kuryelerimizle diyalog halinde kalır. En hızlı rota belirlenir ve kuryemiz yola çıkar.

Kayaşehir kurye olarak trafikte daha hızlı hareket etmek, en kısa yolu tespit etmek ve alternatif yollara hâkim olmak önemlidir. Burada GPS teknolojisi de kuryelerimizin en büyük yardımcısıdır. Trafik kurallarına uymak ve yüksek hızda sürmeye alışkın ve hızlı motor sürmeye hâkim olmak da güvenli ve hızlı kurye hizmeti için gereklidir.

Kayaşehir Kurye Hizmeti

Güvenilir bir kurye hizmeti sağlamanın önemli adımlarından biri de teknolojik altyapıdır. Güçlü bir teknolojik alt yapıya sahip olan firmamız Kayaşehir kurye gönderilecek olan paketi adım adım takip etmeyi sağlar. Kuryenin nerede olduğunu paketin durumunu rahatlıkla görebilir hem kuryeye hem de müşterimize bildirimde bulunabiliriz.

Kuryemiz müşterimizin adresine ulaştığında paketi alır, ürün hassas veya kırılacak bir malzemeden yapıldıysa daha özel bir şekilde ambalajlar. Motosiklete en güvenilir şekilde yerleştirir. Daha sonra mevsim koşullarına ve trafik yoğunluğuna göre bir rota oluşturulur. Kuryemiz bu rota doğrultusunda alıcının adresine en hızlı şekilde varır. Bu noktada iyi bir donanıma sahip motosikletin de faktörü unutulmamalıdır. Her ürün için geniş bir araç filosuna sahip firmamız, küçük büyük bütün paketleri taşıyabilir, aynı zamanda en acil hızlı teslimat için de en iyi donanıma sahip motosikletlerle ulaşım sağlanır. Son model moto kurye araçlarımız ile İstanbul’un bütün semtlerine güvenli ve hızlı hizmet verebiliyoruz.

Hizmetteki kaliteyi bütün bu etkenler belirler. Biz de Kayaşehir kurye olarak bütün adımları titizlikle takip edip yerine getirmeye çalışıyoruz.

Kayaşehir kurye olarak müşterilerimizin taleplerine uygun hizmet seçenekleri oluşturuyoruz. En acil kuryeden büyük paketleri taşıyabilmek için arabalı kuryeye, şehir dışına en hızlı gönderimi yapabilmek için uçak kargodan acil olmayan gönderi yapmak için otobüs kargoya geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Bireysel ve kurumsal gönderilerin hepsini aynı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Çok farklı ürünleri taşıyabiliyoruz. Gönderilerdeki kritik eşiğimiz yasal prosedüre olan uygunluktur. Ayrıca kuryelerimizin hayatını tehlikeye atacak herhangi bir malzemeye izin vermiyoruz. Bizim için hem personelimizin hayatı hem de çevresindekilerin yaşamı birinci derecede önem arz eder. Önce iş güvenliği sonra gönderinin güvenliği gelir. Narin bir çiçekten hediye paketine, araç anahtarından ipad gibi teknolojik bir alete çok farklı ürünleri en güvenli şekilde taşıyoruz.

Hizmette gösterdiğimiz müşteri odaklı anlayışımızı belirlediğimiz maliyetlere de yansıtıyoruz. Ekonomik bir kurye hizmeti veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara