İçeriğe geç

Büyükdere Kurye

Büyükdere Kurye
Büyükdere Kurye

Kargo çalışmaları dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça ilgi görmektedir. Paketlerin kısa sürelerde iletilmesi, müşteriler için büyük avantaj oluşturmaktadır. Bu sebeple çalışmalarımızın tamamında kaliteli ve hızlı teslimata öncelik vermekteyiz.

Çalışmalarımız yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde değil şehirlerarasında da devam etmektedir. Aynı gün teslimat imkânımız sayesinde işlerinizi aksatmadan tamamlayabilirsiniz. Farklı teslimat araçlarımızdan taleplerinize uygun olanı belirleyebilirsiniz. Hangi araç tipini tercih etmiş olursanız olun kuryelerimiz, paketi bulunduğunuz yere gelerek bizzat teslim almaktadır. Hizmetlerimiz sayesinde yorulmadan ve vakit kaybetmeden kargo sürecini başlatmak mümkün.

Büyükdere kurye ekibimiz, eğitimlerini tamamlamış belge almaya hak kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Önemli belgeler, evraklar, dosyalar ve daha pek çoğu için güvenli teslimat imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kuryelerimiz, paketi teslim aldıkları esnada kayıt oluşturmaktadır. Bu sayede herhangi bir karışıklık söz konusu olmadan süreç başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Arabalı kargo, uçak kargo, motorlu kargo gibi gelişmiş imkânlarımız mevcuttur. İstanbul içerisinde ulaştırılması gereken gönderiler için en fazla tercih edilen araç tipi motorlardır. Çünkü diğer seçeneklere göre hareket imkânı fazladır ve durma noktasına gelmiş trafik içerisinde bile hızla ilerlemektedir.

Büyükdere Kurye Hizmeti

Kargo çalışmalarımızda paket içeriği noktasında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Büyükdere kurye hizmetleri ile dilediğiniz eşyayı iletebilirsiniz. Yalnızca motor üzerindeyken, dengeyi bozabilecek büyüklükteki eşyalar için diğer araç seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hem paketlerin güvenliği hem de çalışanlarımızın emniyeti için bu hususa dikkat etmekteyiz.

  • Çiçek
  • Pasta
  • Okul malzemeleri
  • Kişisel eşyalar
  • Gıda paketleri
  • İlaç kutuları
  • Evrak, kimlik belgeleri.

Acil bir şekilde ulaştırmanız gereken paketler için, hızlı kurye talebinde bulunabilirsiniz. Büyükdere kurye hizmetlerimizin arasında normal kurye, Express kurye ve VIP kurye seçenekleri bulunmaktadır. Bütçenize ve gönderinin aciliyetine göre dilediğiniz seçenekten yararlanabilirsiniz.

Normal kurye ile yapılan teslimatlar ortalama 240 dakika, Express kurye ile yapılan teslimatlar 120 dakika ve VIP kurye ile gerçekleşen teslimat yaklaşık 60 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Gönderi belirtilen adrese teslim edildiğinde, müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp