İçeriğe geç

Rumelifeneri Kurye

Rumelifeneri Kurye
Rumelifeneri Kurye

Rumelifeneri kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunabilmek adına uzun soluklu ve detaylı çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde kaliteli hizmetleri ortaya koymaktayız.

Kaliteli kurye hizmetlerinin sunulması için deneyimli ve tecrübeli olmak çok önemlidir. Bizde işletme olarak uzun yıllar boyunca sunduğumuz hizmetler sayesinde gerekli olan deneyim ve tecrübeye sahip olmuş bulunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin beğenilerinin kazanılmasını sağlayacak kaliteli hizmetleri ortaya koyabilmekteyiz.

Rumelifeneri kurye işletmesi olarak güvenli şekilde sunulan kurye hizmetlerinin müşterilerimiz tarafından ne kadar önemli olduğunu bilmekte ve bu bilinç sayesinde güvenilir hizmetleri sunmaktayız. Sipariş verilen ürünlerin sorunsuz, hasarsız, eksiksiz ve hızlı olarak müşterilerimize teslim edilmesi güven duygusunu ortaya çıkaran en önemli etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Rumelifeneri Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde teslimat seçenekleri bulundurmakta ve müşterilerimizin kendilerine uygun olan yöntemi seçebilmelerini sağlamaktayız. Bu teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat yöntemi de yer almakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla tercih edilmektedir. Bu yöntem sayesinde müşterilerimiz kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan siparişlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Rumelifeneri kurye işletmesi olarak bünyemizde pek çok ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler arasında siz değerli müşterilerimizin kendinize en uygun olanı seçebilmeniz sağlanmaktadır. Müşterilerimizin günlük olarak maddi durumları farklılık göstermektedir. Bazı günler nakit paraları olan müşterilerimizin bazı günler kartlarında paraları olmaktadır. Bu durumlar özelinde istedikleri ödeme yöntemlerini seçebilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

İşletmemizin bünyesinde kapıda ödeme seçeneği, EFT ve FAST yöntemleri ile ödeme seçeneği ve internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında banka yolu ile ödeme yapabilme seçenekleri bulunmaktadır. Bu yöntemleri inceleyen müşterilerimiz kendilerine en uygun olan yöntemleri seçmekte ve seçtikleri ödeme seçeneğinin özellikleri bünyesinde ödemelerini yapabilme şanslarına sahip olmakta ve bu durumdan memnun kalmaktadırlar.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp