İçeriğe geç

Namazgah Kurye

Namazgah Kurye
Namazgah Kurye

Hayat standartları geliştikçe ve değiştikçe insanların ihtiyaç duyduğu hizmetler de farklılaşmaktadır. Günümüz koşullarında özellikle İstanbul’daki yoğun trafikte bir yerden başka bir yere ulaşmak saatler aldığı için kurye hizmetine duyulan ihtiyaç da artmaktadır. Bu sebeple Hira Kurye firma olarak her semte hizmet götürmeyi hedeflemiştir. Üsküdar’ın bütün mahallelerine verdiği kurye hizmetinden bir hizmet de Namazgah kurye olarak gerçekleşir.

Hayat telaşı zamanı daha fazla değerli kıldıkça, özellikle kurumlar ve işletmeler hızla yarışır hale geldi. Bu da bizim gibi teslimat yapan firmaların hizmetlerini öne çıkardı. Özellikle evrak ve numune teslimi konusunda desteğe ihtiyaç duyan işletmeler, bizden destek alarak hızlı ve güvenli teslimat sağladıkları için rahatlıkla farkı işlerle ilgilenebilmektedir.

Namazgah kurye olarak verdiğimiz hizmetlerin avantajını yaşayan müşterilerimiz, dakik olarak çalışma yürüten kuryelerimizden son derece memnundur.

  • Kurye hizmetlerimizi belirttiğimiz sürede gerçekleştiriyoruz.
  • Paketin güvenliğini sağlıyoruz.
  • Kapıda ödeme kolaylığı ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
  • 24 saat çalışarak hizmete devam ediyoruz.

Bu özenli hizmeti gerçekleştiren kuryelerimiz de işini severek yapan, dinamik, güler yüzlü kişilerden oluşur. Böyle olduğu için de hizmette kaliteyi yakalayıp üst seviyelere taşıyabiliyoruz. Bütün personelimiz işini lakıyla gerçekleştirdiği ve teslimat adımlarını özenle kontrol ettiği için hizmetlerimizde aksama olmuyor.

Namazgah Kurye Hizmeti

Namazgah kurye olarak artan talepleri karşılayacak donanıma ve elemana sahibiz. Bu sebeple de aynı anda onlarca ihtiyaca cevap verebiliyoruz. Hatta hizmette sınır tanımıyor, semtimizden il dışına ve il dışından da semtimize gelecek olan kurye taleplerini de karşılıyoruz. Uçak kargomuz veya otogar seçeneğimiz ile paketlerinizi şehir dışına gönderebiliyoruz.

Şehir içindeki teslimatlarımızda da ürünün boyutuna göre araç desteği de veriyoruz. Artan talepler ve görülen ihtiyaçlar doğrultusunda biz de hizmet seçeneklerimizi genişletiyoruz. Güvenilir teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

Hira Kurye firması olarak verdiğimiz bütün hizmetlerde amacımız müşterilerimizin takdirini kazanarak ihtiyaçlarının giderilmesidir. Sağladığımız geniş teslimat seçeneklerimiz ve ekonomik olarak uygun koşullarda gerçekleştirdiğimiz ulaşım, müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanır. Bu da hizmet motivasyonumuzu artırır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp