İçeriğe geç

Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği Kurye
Sultançiftliği Kurye

Yeni nesil kurye hizmetleri aslında temek posta hizmetlerine benzemektedirler. Herhangi bir noktadan başka bir noktaya, ürün ve malların taşınması işini gerçekleştirirler. Paketleri verimli bir şekilde taşımak ve teslim etmek konusunda uzmanlaştıklarından, aynı gün teslimat gibi şeyleri mümkün kılarak, normal posta hizmetlerinden ayrılırlar.

Giderek hızlanan hayatımızda, hızlı ve güvenilir çözümlere duyulan ihtiyaç artmakta, yeni nesil hizmet sağlayan kurye şirketleri arasına sıkı bir rekabet oluşmaktadır. Hızlı teslimat, bu rekabetin odak noktası olsa da, hızlı olduğu kadar güvenilir temellere oturan bir hizmet verilmesi müşterilerin beklentileri arasında yerini almıştır.

Sultançiftliği kurye hizmetleri, müşterilerinin beklentilerini hızlıca anlayan, en uygun seçenekleri sunan, talepler doğrultusunda kolay çözümler sağlayan yapısı ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kurye hizmetleri aracılığıyla etrafa bir şeyler gönderen milyonlarca insanı hesaba kattığınızda aslında işlerin karmaşık bir hal aldığını görürsünüz. İşleyişin düzgün bir şekilde devam edebilmesi için, Sultançiftliği kurye postacılığın temel 4 adımını en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu adımlar:

 • Toplama: gönderinizin bulunduğu yerden alınması işidir.
 • Ayırma: toplanan gönderilerin dağıtım yerlerine göre ayrılması işi,
 • Sevkiyat: aynı bölgeye ulaşacak olan gönderilerin yola çıkması ve dağıtımı,
 • Teslimat: gönderinin son varış noktasına ulaşması ve alıcısına teslim edilmesidir.

Firma olarak bu 4 adımı en iyi şekilde icra edecek anlayışa sahip bir ekip, modern teknolojik bir altyapı ve yeterli teknik donanımla gerçekleştiriyor, sektörde en iyisi olmak için canla başla çalışıyoruz.

İstanbul içerisinde yer alan herhangi bir noktaya, dakikalarla ölçülebilecek kısa sürelerde teslimat gerçekleştirebilmekteyiz. Hızlı kurye hizmetlerimizin temelini ise Sultançiftliği kurye hizmetlerimiz oluşturmaktadır.

Genç ve bakımlı bir motosiklet filosu, sektörde deneyimli profesyonel moto kuryelerimiz tarafından yönetilerek, motosikletle taşınması uygun olan her gönderinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Şehir içi kurye hizmetlerinin gelişmesinde büyük bir etken olan moto kurye hizmetleri, firmamızın yenilikçi ve modern hizmet anlayışı ile müşterilerine sunulmakta, her durum için en uygun çözümler analiz edilerek, kişiye özel çözümler sunulmaktadır.

Sultançiftliği Kurye Hizmeti

Sultançiftliği kurye hizmetlerimiz, taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak şekilde farklı içeriklere sahiptir. Bu hizmetler:

 • Normal kurye: 09:00 – 17:00 arasında yararlanabileceğiniz, aynı bölgeye toplu dağıtım yapılan ve en fazla 240 dakika içerisinde tamamlanan kurye hizmetimiz,
 • Express kurye: 09:00 – 21:00 saatleri arasında, hızlı çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda yararlanabileceğiniz, en fazla 120 dakika içerisinde tamamlanan kurye hizmetimiz ve
 • Vip kurye: günün her saati, kesintisiz hizmet alabileceğiniz, en fazla 60 dakika içerisinde tamamlanan ve sadece size özel taşımacılık yapan kurye hizmetimizdir.

Hangi hizmet tipini seçerseniz seçin, güvenli ve hasarsız teslimat garantisi sunulmakta, gönderi sürecini yakından takip edebilmeniz için gereken teknoloji ile hizmet verilmekte ve teslimat tamamlandığında hem göndericiye hem de alıcıya teslimat bilgisi iletilmektedir.

Müşterilerimizin bize olan güvenini en iyi şekilde karşılamak ve ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmak için çalışıyor, 7/24 ulaşılabilir hizmetler veriyoruz.

Sultançiftliği kurye ekibi olarak hem sahada hem de arka planda üst düzey hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz. Müşterilerimizin her anlamda içinin rahat olması için uğraşıyor, tüm işlemlerin hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Ekibimiz, yılın her günü, günün her saati hizmet vermeye hazır, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, profesyonellerden oluşmakta, tüm talepleriniz dikkatlice dinlendikten sonra en uygun çözüm sunulmaktadır. Kurye talebiniz olduğunda bizlere ulaşarak başlatabileceğiniz teslimat süreci aşağıdaki adımlar takip edilerek tamamlanmaktadır:

 • Görüştüğünüz müşteri destek personelimiz gönderinizin içeriğini, hacmini ve ağırlığını soracak
 • Gönderinin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler öğrenilecek
 • Hangi hizmet tipinden yararlanmak istediğiniz bilgisi edinilecektir.
 • Bu soruların yanıtlarına göre en hızlı rota ve net fiyat bilgisi belirlenerek, onayınıza sunulacaktır.
 • Onayınız alındıktan sonra hem göndericinin hem de alıcının iletişim ve kimlik bilgileri istenecek
 • Adınıza onaylı randevu oluşturulacak ve randevu saatinde moto kuryemiz gönderinizi teslim almak için bulunduğunuz konuma yönlendirilecektir.

Tüm bu süreç, dakikalar içerisinde tamamlanarak, tamamlanma bilgisi tarafınıza ve alıcıya iletilecektir.

Kaliteli, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri için Sultançiftliği kurye ile çalışmayı tercih edin.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara