İçeriğe geç

Kuyubaşı Kurye

Kuyubaşı Kurye
Kuyubaşı Kurye

Uzman ekibiyle yürüttüğü kurye faaliyetlerini Kuyubaşı kurye olarak da devam ettiren firmamız, Kuyubaşı’dan bütün İstanbul’a teslimat gerçekleştirir. Semtte ikamet eden veya işletme sahibi olanlar bilir ki paketleri güvenle taşınır. Firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Bu sebeple de 7/24 çalışan bir ekibi vardır. Bu ekip gönderileri deneyimiyle ve özeni ile en iyi şekilde teslim eder.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre bazen motosikletle bazen arabayla bazen şehir dışı gönderileri için otobüsle bazen de uçakla ulaşım sağlanır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre teslimat sürecini şekillendirir.

Sektörde kaliteli hizmetleriyle bilinen firmamız, Kuyubaşı kurye olarak hizmet verdiği bölgede müşterileri tarafından takdirle karşılanır. Çünkü müşterilerine bir kurye hizmetinin avantajlı yanlarını yansıtır. Nedir o avantajlar?

  • Ekiplerimiz istediğiniz anda adresinizde olabilecek hıza sahiptir.
  • Gönderiyi aldıktan sonra güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırır.
  • Gizliliğe dikkat edilir. Paket alıcı haricinde kimseyle paylaşılmaz.
  • Trafik ne kadar yoğun olsa da verilen teslimat süresine uyulur.

Kurye hizmetlerinin en önemli yanı müşterilerimizin zamanının genişlemesidir. Sadece bir dosya teslimi için bile saatlerce trafikte kalmak yerine başka işlerle ilgilenebilen müşterilerimiz kurye hizmeti almaktan memnundur.

Kuyubaşı Kurye Hizmeti

Hira Kurye olarak hizmet veren firmamızın en sık kullanılan uygulamalarından biri de Kuyubaşı kurye ile gerçekleştirdiğimiz teslimattır. Hem iş yerleri hem çalışanlar hem de semtte ikamet edenler uygulamamızı kullanarak İstanbul’da istedikleri her semte kolaylıkla gönderilerini ulaştırır. Özellikle acil teslimat olduğunda firmamıza başvurarak dakik hizmet almanın memnuniyeti içinde kalırlar. Bu sebeple de güvenerek gönderilerini bize emanet ederler.

Hizmette sınırları aşmayı seven firmamız, İstanbul dışına da teslimat gerçekleştirdiği için aynı hızı ve kaliteyi il dışı teslimat için de geçerlidir. Hatta bazı müşterilerimiz, gün içinde teslimatının şehir dışına ulaşmasını ister. Bunu da gerçekleştirebilen firmamız, süratle hizmet vermenin mutluluğu içindedir.

Hira Kurye olarak firmamız, bütün çalışmalarını en uygun ekonomik koşullar içinde gerçekleştirir. Kaliteden taviz vermeden uygun maliyetlerle gönderide bulunmak isteyenlerin adresidir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp