İçeriğe geç

Sütlüce Kurye

Sütlüce Kurye
Sütlüce Kurye

Sütlüce kurye işletmesi olarak müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmetler sunmakta ve bu kaliteli hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin işletmemizi tercih etmelerini sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olarak sunulabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Hizmet veren kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli yapılara sahip olması, kullanılan motorların yüksek modelli ve donanımlı olması, güncel teknolojik sistemleri kullanıyor olmamız kaliteli hizmetler konusunda en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca bünyemizde çok fazla sayıda teslimat ve ödeme seçeneği bulunmakta ve bu seçenekle her zaman sorunsuz olarak sizlere sunulmaktadır.

Sütlüce kurye işletmesi olarak müşterilerimizin maddi olarak zorlanmayarak hizmet almasını sağlayacak şekilde uygun fiyatları her zaman ortaya çıkarmaktayız. Bünyemize ait uygun fiyatlarımız muhasebe elemanlarımızın ve deneyimli ekonomist elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar ve hesaplamalar ışığında ortaya çıkarılmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Uygun fiyatlarımız sayesinde her zaman işletmemizin çok fazla talep görmesini sağlamakta ve ayrıca müşterilerimizin de memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. İşletme olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarımızın yanı sıra çeşitli taksit avantajları, indirin kodları ve kampanyalarda düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin her zaman uygun fiyatlar ile hizmetler alabilmelerini sağlamaktayız.

Sütlüce Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli çiçek hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz çiçek hizmetleri sayesinde insanlar sevdiklerini mutlu etmekte ve bu durumdan dolayı memnuniyetlerini bizler ile paylaşmaktadırlar. Çiçek hizmetleri genellikle sevgililer günü, anneler günü, doğum günleri gibi özel günlerde tercih edilmekte ve en ufak bir hata payını bile bünyesinde bulundurmamaktadır.

Sütlüce kurye işletmesi olarak ortaya koyduğumuz temassız teslimat seçenekleri her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kurye elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede hiçbir hatanın meydana gelmesine olanak verilmemektedir. Temassız teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimiz her zaman sağlıklı hizmetler alma şanslarına sahip olmaktadırlar. Temassız teslimat seçeneğimiz bünyesinde bulunan özellikler her geçen gün artırılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp