İçeriğe geç

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye
Beykoz Kurye

Belirli bir nüfus yoğunluğuna sahip büyük şehirlerde kurye hizmetinin önemi yadsınamaz derecede önemlidir. Beykoz kurye olarak başta İstanbul olmak üzere civardaki diğer şehirler de kurye hizmeti sunuyoruz.

Böylece hem İstanbul trafiğinde vakit kaybetmenizin önüne geçiyor hem de hızlı bir şekilde kargonuzun taşınması görevini yerine getiriyoruz.

Beykoz kurye olarak bizlere teslim ettiğiniz ürünleri en uygun şartlarda muhafaza ediyor, kargonuzu aynen bize verdiğiniz gibi teslim ediyoruz.

Kargolarınız firmamızda emin ellerde. Ürününüzü firmamız personeline verdikten sonra derin bir nefes alabilirsiniz. Firmamız kargonuzu hiçbir sorunun ortaya çıkmasına izin vermeden teslimat adresine ulaştırır.

Üstelik bu hizmetlerimizi oldukça uygun bir fiyata getiriyoruz. Her cebe uygun kurye hizmeti seçeneklerimizle her daim yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Firmamızın hizmet politikasının ana unsurlarından biri Beykoz kurye olarak bizden istediklerinizi göz önünde bulundurarak hizmetlerini sunmasıdır.

Sizlerden bizlere gelen dönütler ışığında hizmetlerimizi revize ediyor, her türlü şikayetinizi dinleyerek faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Beykoz Kurye Hizmeti

Günümüz itibariyle karayolu ve havayolu kullanmak suretiyle yapılmakta olan kurye hizmetinde ciddi bir artış olduğu bilinen bir gerçektir.

Firmamız farklı alternatifler sunmak ve kurye hizmetini yerine getirirken daha hızlı ve pratik olabilmek amacıyla farklı ulaşım yollarını kullanma yoluna gitmiştir. Beykoz kurye olarak hem karayolunda hem de havayolunda kurye taşıma hizmeti sunarak kaliteli hizmet standartlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Arabalı kurye hizmeti genel manada moto kuryenin yerine getiremediği hizmetler için tercih edilen bir kurye hizmetidir. Firmamız arabalı kurye taşımacılığı hizmetini ihtiyaç olması dahilinde kullanır. Böylece firmamız hem kargonuzu zarar görmeden taşır hem de isteğiniz doğrultusunda ürününüzü alıcısına ulaştırır.

Arabalı kurye hizmetimizin en önemli getirisi zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak işinizin bir an önce görülmesini sağlamaktır. Böylece zamanınızı verimli kullanmanız için alan yaratarak sizler için sorumluluk alıyor ve ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermenizi sağlıyoruz.

Siz de arabalı kuryenin size sağlamış olduğu avantajlardan faydalanmak için teknik personelimizden gerekli bilgiyi alabilir, buna göre hareket edebilirsiniz.

Arabalı kurye hizmetimizin yanında bir de uçak kargo hizmeti sunuyoruz. Beykoz kurye olarak kargolarınızı taşımak için özel olarak üretilmiş uçaklarımızla uzak şehirlere bile kargolarınızı gönderiyoruz.

Firma olarak uçak kargo hizmetimiz için sizden göndermek istediğiniz ürünü teslim alıyoruz. Daha sonra da kargonuzu hangi şehre göndermek istiyorsanız oraya göndermenizi yardımcı oluyor, en kaliteli uçarlarımızı hizmetinize veriyoruz.

Beykoz kurye olarak hizmet standartlarımız çerçevesinde kargo taşıma hizmetlerinde yeni bir çağ atlayarak maksimum seviyede olan hizmetlerimizi ayağınıza kadar getiriyoruz.

Birbirinden farklı ulaşım seçeneklerimizle almak istediğiniz hizmete dair tercih hakkı sunuyor, uygun bir fiyat politikasıyla sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmanız için çaba sarf ediyoruz.

Arabalı kurye, uçak kargo ve otogar kargo gibi farklı türdeki kurye hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Şehir içi ve şehir dışı kurye hizmetlerimizde motor, araç ve uçak kullanarak her türlü imkanı seferber ediyor, kargonuzu en hızlı şekilde gönderebilmek için üst düzey çalışma disiplini ortaya koyuyoruz.

Beykoz kurye olarak otogar kurye hizmeti de sunuyor, sizlerin yerinden bile kalkmasına müsaade etmeden ikamet adresinize kadar gelerek kuryenizi teslim alıyoruz. Almış olduğumuz kuryeyi göndermek istediğiniz şehrin otobüsüne teslim ediyor, hızlı ve pratik bir şekilde şehirlerarası kurye hizmeti sunuyoruz.

Firmamız geniş hizmet ağı içinde alacağınız hizmetler hususunda tercih fırsatı sunarak sizleri de memnun etmeye çalışıyor. Kargolarınızı hangi kurye ile göndermek istediğinizi seçmek ise size düşüyor. Almayı tercih ettiğiniz hizmeti teknik personelimize bildirerek hizmetlerimizden faydalanmak oldukça kolay.

Beykoz kurye olarak genel olarak hafif kargoları taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda taşınan ürünler şu şekildedir:

  • Küçük paketler
  • Evrak
  • Doküman
  • Dosya
  • Broşür( Kampanya, açılış, duyuru)
  • Davetiye.

Beykoz kurye olarak vermiş olduğumuz normal kurye hizmeti ekonomik anlamda daha kazançlı olan hizmetimizdir. Bu hizmetimizde en fazla 40 dakika içerisinde kargonuz sizden teslim alıyoruz ve en fazla 4 saat içinde teslimat adresine bırakıyoruz.

Ekspres kurye hizmetimiz normal kuryeye göre daha hızlı olmasıyla dikkat çeker. Maksimum 2 saat içinde kargonuz gerekli yere ulaştırılır.

VIP kurye hizmetimizi acil kuryelerinizin taşınması için hizmete sürüyoruz. Bu hizmetimize 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp