İçeriğe geç

Libadiye Kurye

Libadiye Kurye
Libadiye Kurye

Ne zaman bir paket göndermek isteseniz Hira Kurye olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. Libadiye’de oturan ve hizmet bekleyen müşterilerimize de 24 saat çalışarak Libadiye kurye olarak yardımcı oluyoruz. Gerek işletme sahiplerinin gönderileri olsun gerekse kurumların evrakları teslim edilecek olsun her türlü gönderiyi en kısa sürede adrese teslim şeklinde hizmet veriyoruz.

Paketlerin güvenliği, teslimat için istenen hız, kuryelerimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Hira Kurye farkı ile taşıdığımız paketlerin sahibi, kaldıkları memnuniyeti müşteri hizmetlerimize bildirir. Aldığımız olumlu geri dönüşler ile hizmet kalitemizi muhafaza etmek için daha çok çalışırız.

Libadiye kurye olarak hizmet veren ekibimiz, ücretlendirmeyi belirlerken kuryelerin ağırlıklarına, boyutuna dikkat eder. Aynı zamanda teslimat yapılacak olan adresin km’si de önemlidir. Bu unsurları hesaplayıp fiyatı belirleyen personelimiz en uygun hizmet koşullarını temin etmeye çalışır.

Hizmet almak isteyen müşterilerimiz, kaliteli çalışmalar beklerken aynı zamanda piyasa koşullarına göre uygun taşımacılığa da önem verir. Kaliteyi ve ekonomik hizmeti bir arada görmek ister. Biz de müşterilerimizin taleplerine ağırlık vererek bütçe dostu hizmetler veririz.

Libadiye Kurye Hizmeti

Libadiye kurye ekibimiz, kaliteli ve uygun hizmet sunarken önceliği kuryelerimizin sorumluluğunda güvenliğe verir. Teslim alınan paketlerin ilk olarak muhafazası önemlidir. İstanbul trafiği herkes tarafından bilindiği üzere her zaman yoğun şekilde akmaktadır.

Kuryelerimiz yaptığı bütün teslimat boyunca hızlı motosiklet kullanmak durumundadır. Bu hız boyunca paketlerin hasar görmemesi ve zedelenmemesi için en üst seviyede güvenliğin sağlanması elzemdir. Bütün personelimiz bu güvenliğin temini için titizlikle hizmet verir.

Hira Kurye olarak sunduğumuz bütün hizmetlerin güvenliğinden, seçilen hizmet türüne göre hız aralığından, adrese teslim edilene kadar paketin muhafazasından biz sorumluyuz. Bu sebeple de personelimizin seçimine ayrıca özen gösteriyoruz. Alanında profesyonel çalışmalar yürüten, iletişim yönü kuvvetli, gerektiğinde insiyatif alabilen elemanlarımız en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Hizmet koşullarımızın yoğunluğu içinde, gündüz erken saatlerden gece boyu devam eden süreklilikte personelimiz, hep aynı özen ve titizlikle çalışır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara