İçeriğe geç

Piyalepaşa Kurye

Piyalepaşa Kurye
Piyalepaşa Kurye

Firmamız tarafından, İstanbul içerisinde ve Türkiye’nin pek çok noktasında kurye hizmeti verilmektedir. Çalışmalarımızı birbirinden farklı araç türleri ile gerçekleştirmekteyiz. Arabalı kargo, uçak kargo ve motorlu kargo ile tüm gönderi tiplerine uygun çalışmalarımız bulunmaktadır.

Piyalepaşa kurye hizmetlerimiz sayesinde, İstanbul trafiği ile uğraşmadan tüm adreslere paket gönderebilirsiniz. Teslimatın gerçekleştirileceği adreslerin uzaklığı ile ilgili herhangi bir sınırımız bulunmamaktadır. İsterseniz bir alt sokak için isterseniz İstanbul’un en uzak noktası için, kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Motorlar ile gerçekleştirilen teslimatlar aynı gün içerisinde alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Araçlarımızda bulunan navigasyon cihazları sayesinde karmaşık adreslerin tamamını kolay bir şekilde tespit etmekteyiz. Kuryemiz tarafından teslim alınan gönderilerin durumu hakkında bilgi almak, paketin nerede olduğunu takip etmek için, sizlere verilen teslimat kodunu kullanabilirsiniz.

Kurye hizmetleri için talep ettiğimiz ücretlerin tamamı, piyasa koşullarına uygun seçeneklerden oluşmaktadır. Diğer firmaların aksine hizmetlerimiz için fahiş fiyatlar talep etmiyoruz. Gönderinize uygun teslimat yöntemi ve ücret seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşın.

Piyalepaşa kurye ücretlerinin belirlenmesinde farklı unsurlar etkili olmaktadır. Gönderi detaylarına bağlı olarak fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır.

  • Gönderi boyutları
  • Alıcı adresin uzaklığı
  • Hızlı teslimat talebi
  • Araç tipi.

Piyalepaşa Kurye Hizmeti

Müşterilerimiz için aralıksız çalışarak, Piyalepaşa kurye hizmetimizde mesai sınırlamasını ortadan kaldırdık! Günün hangi saati olursa olsun bizlere ulaşabilirsiniz. Gündüz kurye ve gece kurye olmak üzere iki farklı uygulama ile her saat diliminde hizmetimize devam ediyoruz.

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek taleplerinizi belirtebilirsiniz. Kuryemiz, tercih ettiğiniz saat aralıklarında, bulunduğunuz adrese gelerek gönderiyi teslim almaktadır. Çağrı ekranına bildirim düştüğü an, size en yakın noktada bulunan kurye yola çıkmaktadır.

Güvenli teslimat imkânına sahip motorlarımız ile istediğiniz her türlü ürünü gönderebilirsiniz. Yolculuk esnasında araçların hareketini kısıtlayacak ya da dengesini bozabilecek büyüklükteki paketler için farklı teslimat türlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Çiçek
  • İlaç
  • Kimlik belgesi
  • Dosya, evrak
  • Çanta, ayakkabı…
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp