İçeriğe geç

Merkezefendi Kurye

Merkezefendi Kurye
Merkezefendi Kurye

Modern çağımızın en önemli kriterlerinden bir tanesi olarak öne çıkan hız kavramı, günümüzde pek çok çeşitli sektörler içerisinde de oldukça kritik bir öneme sahiptir. Her türlü kargo materyallerinin taşınması için kullanılan kurye hizmetlerinde de hız faktörü oldukça önemli bir detaydır. Motorlu kurye hizmetleri de temel kurye çalışmaları arasında oldukça hızlı olması ile tercih edilmektedir. Günümüzde dünyanın pek çok farklı bölgelerinde olduğu gibi ülkemizde de bu alanda hizmet sunmakta olan çeşitli profesyonel markalar da mevcuttur.

İstanbul içi etkin motor kurye hizmetleri sektöründe dev bir marka olarak öne çıkan Hira Kurye firmamız, global kalitede hizmet standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Spesifik olarak İstanbul şehrinin Zeytinburnu ilçesi Merkezefendi kurye çalışmaları ile kıymetli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden markamız, kendi sektöründe yetkin ve geniş tecrübe sahibi teknik ekip personeline de işletme çatısı altında yer verir. Oldukça seçkin bir hizmet ağına da sahip olması ile öne çıkan işletmemiz, direkt müşteri odaklı hizmet düsturundan da asla ödün vermemektedir.

Merkezefendi Kurye Hizmeti

İstanbul ili Zeytinburnu ilçesi Merkezefendi kurye hizmetlerinde profesyonel marka imajı ile öne çıkan Hira Kurye markamız, doğrudan müşteri odaklı hizmetlerine de kesintisiz şekilde devam etmektedir. Birinci sınıf kalitede ve son model motosiklet filosu ve alanında kapsamlı deneyim sahibi teknik personel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız, oldukça zengin içerikli ve seçkin kapsamlı bir hizmet yelpazesine de sahip olması ile tercih edilmektedir.

Merkezefendi kurye çalışmalarında oldukça efektif ve nitelikli düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkan Hira Kurye işletmemiz, pek çok çeşitli modern iletişim yollarına da sahip olması ile tercih edilmektedir. Gün içerisinde firmamızın envaiçeşit hizmet modülleri için;

  • İşletme web sitemiz, kurumsal elektronik posta adresimiz, GSM telefon numaramız veya
  • İstanbul şube merkezimiz üzerinden oldukça hızlı ve etkili bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara