İçeriğe geç

Dikilitaş Kurye

Dikilitaş Kurye
Dikilitaş Kurye

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile birlikte farklı ihtiyaçlarda meydana gelmektedir. Özellikle hayat ve iş temposunun hızlanması pek çok yeniliği mecbur kılmaktadır. Bu anlamda hızla gelişen ve yoğun talep gören sektörlerden bir tanesi de kargo taşımacılığıdır. Bizlerde çağın ihtiyaçlarına uygun olarak kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz. Dikilitaş kurye hizmetlerimiz sayesinde sizlerde kaliteli ve konforlu çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yaşanan trafik yoğunluğu paket teslimatlarının yapılmasında aksamalara neden olmaktadır. İş yerleri ve şahıslar için uzayan bu bekleme süreleri, maddi ve manevi kayıplara neden olmaktadır. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçebilmek adına bizler, profesyonel sürücülerimiz ile gece gündüz durmaksızın paketleri belirtilen adreslere taşımaya devam etmekteyiz.

Pek çok kargo firması, ürünlerin teslimatı esnasında yeterli özeni göstermediği için paketlerde hasar ve kırık gibi olumsuz durumlar yaşanabilmektedir. Dikilitaş kurye paketlerinizi teslim aldığı ilk andan itibaren titiz çalışma prensibi ile herhangi bir hasar görmeden alıcı konuma ulaştırmaktadır.

Ekibimizin tamamı profesyonel sürücülerden oluşmaktadır. Bu sayede geçilmesi zor olan yollardan bile kolaylıkla geçebilmekteyiz. Teslimat süresi boyunca taşınan paketleri araçlara özenli bir şekilde yerleştirerek herhangi bir sarsılma yaşanmasının önüne geçmekteyiz.

Dikilitaş Kurye Hizmeti

Kutlamalar, doğum günleri ve sürprizler için hazırlanan paketlerinizi bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Pasta ve çiçek gibi hassas taşımaya ihtiyaç duyan teslimatlar belirtilen zaman dilimlerinde alıcıya teslim edilmektedir.

Günün hangi saati olduğu fark etmeksizin müşteri temsilcimizi ile iletişime geçebilirsiniz. Seyahat esnasında unutulan kimlik, belgeler, pasaportlar gibi önemli eşyalar için VIP teslimat seçeneklerimizi tercih ederek Dikilitaş kurye ile aracınızı kaçırmadan belgelerinize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak belirlemekteyiz. Bu sebeple tüm hizmetlerimizi yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Tüm bu süreç içerisinde fiyatlandırma aşamasını da müşteri tercihleri ile oluşturmaktayız.

  • Adresler arası uzaklık,
  • Ücretli yollar
  • Hızlı teslimat
  • Paket boyutu gibi unsurlar müşteri istekleri doğrultusunda oluşturularak fiyatlar belirlenmektedir.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp