İçeriğe geç

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye
Karaköy Kurye

Karaköy kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana sorunsuz şekilde kurye hizmeti sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Yüksek modelli ve bakımlı motorlarımız, profesyonel elemanlarımız ve kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulması sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan ve her hizmet esnasında kullanılan motorlarımız güvenli bir yapıya sahip olmakta ve bu sayede sunulan hizmetin sorunsuz olmasını sağlayan etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak her zaman sorunsuz hizmet sunuyor olmamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Karaköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok teslimat yöntemi sunmakta ve bu yöntemler arasından kendinize en uygun olanı seçerek hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Bu yöntemler arasında süreli teslimat yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Günün ilerleyen saatlerinden her hangi birinin seçilerek sipariş verilmesi anlamına gelmektedir. İstediğiniz saatte siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilmektedir.

Karaköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz müşterilerine her zaman güvenilir bir hizmet sunmakta ve bu sayede parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktadır. Kullanılan motosikletlerimizin güvenilir bir yapıya sahip olması, kurye elemanlarımızın profesyonel şekilde hizmet sunması güvenilir hizmet konusunda avantaj sağlayan etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadırlar.

Karaköy kurye işletmesi olarak bünyemizde her zaman yedek kurye elemanları bulundurmakta ve bu sayede ürünlerinizin sizlere teslimi aşamasında yaşanabilecek motor arızaları, trafik kazaları ve kurye hastalanmaları gibi durumlarda bu yedek kuryelerin devreye girerek sizlerin mağdur olması engellenmektedir. Yedek kurye elemanlarımız siparişlerinizi teslim almak suretiyle sizlere teslim etmektedir.

Bünyemiz de hizmet veren yedek kurye elemanlarımızın sayıları her zaman fazla şekilde bulunmakta ve bu sayede sizlerin hiçbir durumdan dolayı mağdur olmamanız sağlanmaktadır. Yedek kurye özelliğinin en büyük amacı siz müşterilerimizin gecikmeli şekilde hizmet almamanız ve bu durumlardan dolayı mağduriyet yaşamamanızdır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp