İçeriğe geç

Nuhkuyusu Kurye

Nuhkuyusu Kurye
Nuhkuyusu Kurye

Nuhkuyusu kurye hizmetlerinde en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin takdirini kazanır. Hem işletmeler hem de semt sakinleri kurye firmamızla gönderide bulunur. Biz de firma olarak bu takdirin devamını sağlamak ve gelecekte de tercih edilen bir firma olabilmek için çok çalışıyoruz.

Verdiğimiz emeklerin karşılığını gördüğümüz için de daha fazla çalışma azmiyle doluyoruz. Ekiplerimiz müşterilerimizin isteklerine yoğunlaşarak sahada nelere ihtiyaç olduğunu belirler. Biz de belirlenen unsurlara göre hizmet ağımızı genişlettiğimiz gibi donanım olarak da kendimizi yenileriz.

Nuhkuyusu kurye olarak ihtiyaca göre araç kapasitemizi arttırırız. Genel olarak motosikletlerle taşınabilecek boyuttaki paketleri teslim ediyoruz. Fakat boyut büyüdükçe de çözümler sunuyor, araçlarımızla ulaşım sağlıyoruz. Hatta şehir dışına paket yollamak isteyen müşterilerimiz için otobüs veya uçak dahi kullanabiliyoruz.

Kurye sistemimizi geniş tutuyoruz. Bütün talepleri karşılayabilecek donanıma ve ekibe sahip olduğumuz için müşterilerimiz arzu ettiği hizmeti alabiliyor. Gerek sahadaki kuryelerimiz gerekse ofisteki çalışanlarımız her birimiz işimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz.

Nuhkuyusu Kurye Hizmeti

Nuhkuyusu kurye sistemimizin müşterilerimiz için sağladığı pek çok avantaj vardır. Bunlardan en göze çarpanları şöyle sıralayabiliriz:

  • Kuryelerimiz dakiktir.
  • Her türlü boyuttaki paket teslim edilebilir.
  • Sabahın erken saatlerinden gecenin geç vaktine kadar bütün zaman aralıklarında paket teslimi yapılır.
  • Güvenlik tedbirleri yüksektir.
  • Paketler doğrudan alıcıya ulaştırılır.

Bir kurye hizmetinden beklenilen ne varsa personelimiz eksiksiz şekilde yerine getirmeye çalışır. Paket içeriğinden ambalajlamaya, trafikte geçen zamandan adrese ulaşıma kadar her aşama titizlikle ve özenle takip edilir.

Hira Kurye firması olarak önceliğimiz müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasıdır. İnsana olan saygımız ve verdiğimiz değer bunu gerektirir. Bütün paketleri hangi boyutta olursa olsun kimden kime giderse gitsin emanet olarak görüyoruz. Kuryelerimiz de aldıkları emanetin sorumluluğunu taşıyarak kaliteli bir hizmet gerçekleştirir.

Kaliteli hizmetin önemli bir ayağı da ücretlendirmedir. Bu noktada da firmamız, en uygun fiyat politikasını izler. Ekonomik olarak makul fiyatlarla hizmet sağlar.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara