İçeriğe geç

Kumbaba Kurye

Kumbaba Kurye
Kumbaba Kurye

Kumbaba kurye isimli işletme olarak çok uzun senelerden bu yana siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız. Verdiğiniz siparişlerin eksiksiz olarak sizlere teslim edilmesi güven duygusun oluşturan en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz verdiğiniz siparişleri bizlere liste halinde sunmakta ve bu listeler sayesinde kurye elemanlarımız siparişlerinizi defalarca teker teker kontrol etmektedir. Yapılan bu kontroller sayesinde siparişleriniz de tek bir ürün bile eksik olmaması sağlanmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Kumbaba kurye işletmesi olarak kurye hizmetlerine bulunması gereken en önemli özelliğin hızlı hizmetler olduğunu çok iyi bilmekte ve bu sayede hizmetlerimizin hızlı olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Teknoloji kullanımı, kurye elemanlarının profesyonel olması, navigasyon sistemleri sayesinde en doğru güzergâhların belirlenmesi sunulan hizmetleri hızlı yapan ana özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusunda yetenekli kişilerden oluşması da sunulan hizmetlerin hız oranlarını artıran ana özellikler arasında yer almaktadır. Biz de bu sebepten dolayı tüm kurye elemanlarımıza motor kullanımları konusunda detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve hızlı hizmet sunma özelliğini bünyemizde bulundurmaktayız. Hızlı şekilde sunduğumuz hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız.

Kumbaba Kurye Hizmeti

İşletme olarak uzun yıllardan bu yana tüm müşterilerimize acil kurye hizmetlerini sorunsuz ve hatasız bir şekilde sunmaktayız. Acil hizmetler müşterilerimiz için çok önemli bir noktada yer almakta ve mağdur olmamaları gerekmektedir. Bizler de bu sebepten dolayı her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmetleri meydana çıkarmaktayız.

Kumbaba kurye işletmesi olarak bünyemizde temassız teslimat özelliğini bulundurmakta ve bu özellik sayesinde müşterilerimizin sağlıklı hizmetler almasını ve aynı zamanda kıyafet uygunluk durumlarını değiştirmemelerini sağlamaktayız. Temassız teslimat hizmetlerimiz deneyimli elemanlarımız tarafından her zaman en ufak bir sorun dahi yaşanmadan ortaya konulmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp