İçeriğe geç

Setüstü Kurye

Setüstü Kurye
Setüstü Kurye

Setüstü kurye işletmesi olarak müşterilerimiz ile kuracağımız iletişim kanallarına çok büyük özen göstermekte ve sayılarının her geçen gün artırılmasını sağlamaktayız. İletişim numaralarımız, internet sitemiz üzerinde bulunan canlı destek hattımız, WhatsApp canlı yardım hattımız ve sosyal medya hesaplarımız da bulunan mesaj sekmelerimiz sayesinde müşterilerimizin bizler ile anlık olarak iletişim kurabilmelerini ve her türlü taleplerini gerçekleştirebilmelerini sağlamaktayız. İletişim kanallarımız bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli, profesyonel ve bilgili olmalarına da çok fazla özen göstermekte ve bu sayede elemanlarımıza her konu hakkında eğitimler vermekteyiz.

Setüstü kurye işletmesi olarak güvenli kurye hizmetleri sunuyor olmanın ne kadar önemli olduğunun farkında olmakta ve bu sebepten dolayı detaylı çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin sipariş verdiği ürünlerini hasarsız ve eksiksiz olarak teslim almaları bizler için en önemli hedefler arasında yer almaktadır. Bu hedefimizi yerine getirebilmek adına deneyimli kurye elemanlarını, kaliteli ve donanımlı motorları, güncel teknolojik cihazları her zaman bünyemizde bulundurmakta ve bu etkenler ile güvenli hizmetleri meydana çıkarabilmekteyiz. Müşterilerimize verdikleri siparişlere özel takip numaraları vermekte ve bu numaralar ile siparişlerinin hangi aşamalarda olduğunu anlık olarak takip edebilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca motorlarımızda bulunan takip cihazları sayesinde siparişlerinin ne zaman teslim edileceğini de takip etmelerini sağlamaktayız.

Setüstü Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimize aldıkları hizmetlerin ödemelerini kapıda yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu ödeme seçeneği sayesinde müşterilerimiz ister nakit isterlerse de kartları ile ödeme yapabilme ve aynı zamanda ürünlerini kontrol ederek ödemelerini yapma şanslarına sahip olmaktadırlar. Kapıda ödeme yöntemimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız.

Setüstü kurye işletmesi olarak zili çalmadan teslimat seçeneğini uzun yıllardan bu yana bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Zili çalmadan teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmekte ve evlerinde uyuyan insanların rahatsız olmamalarını sağlayarak ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp