İçeriğe geç

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye
Akatlar Kurye

Akatlar kurye olarak verdiğimiz hizmetlerin yüksek kalitede olmasını sağlayan araç filosuna ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Hizmet kalitesini etkileyen bu iki önemli unsura oldukça dikkat ediyoruz. Personelimiz güler yüzüyle, açık iletişim yöntemiyle müşterilerimizle diyalog kurar.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak farklı seçenekler oluşturabilmemiz için yeni fikirler üretir. Taleplere göre hizmet seçeneklerimizi arttırarak her zaman daha iyisini hedeflemekteyiz. Seçkin hizmet unsurlarımız müşterilerimizin takdirini topladığı gibi hizmet kalitemizi de her zaman birinci sırada tutar. Bu sayede de en çok tercih edilen firmalar arasında yer alır.

Akatlar kurye ekibimizle, teknik elemanlarımızla, kendi kategorisinde hızlı ve donanımlı araç filosuyla zamanında ve etkili bir kurye hizmeti sağlıyoruz. Personelimiz kesintisiz hizmet vererek her zaman hizmete hazırdır. 24 saat hizmet verme prensibiyle çalışan ve her vakitte aynı kalite ve yüksek performansla işine devam eden profesyonel personelimiz, verdikleri hizmetle takdir toplar.

Tecrübeli ekibimiz, müşterimizle nasıl diyalog kuracağını, teslimatın en eksiksiz şekilde nasıl gerçekleştirileceğini çok iyi bilir. Bu sebeple de gönderiler eksiksiz ve hasarsız şekilde doğru zamanda ve doğru yerde olur.

Akatlar Kurye Hizmeti

Akatlar kurye hizmetlerimiz hem semtten semte hem de il dışınadır. Gönderi boyutuna göre araç belirlenir. Genellikle küçük boyutlu paketlerin teslimatının hızlı bir şekilde yapılmasını isteyen müşterilerimiz, motosikletle ulaşımı tercih eder. Çünkü şehir içindeki trafik için en hızlı çözüm moto kuryedir.

Kuryelerimiz bildiği kısa yollarla ve navigasyonun yönlendirmesiyle süratle istenen adrese ulaşıp paketi teslim eder. Alıcının kimliğini ister, imzasını alır. Gizlilik konusunda ve güvenlik noktasında son derece dikkatli ve özenlidir.

Hira Kurye olarak verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi ve müşterimizin beğenisini ilk sırada tutuyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda ekonomik olarak da müşterilerimizin makul fiyatlarla hizmet almasını istiyoruz. Hesaplamalara müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda yön veriyoruz. Paketin boyutu, teslimat hızı ve saatini hesaplayarak en uygun fiyatı çıkararak hizmet sunuyoruz. Hizmetimizin detaylarına bilgi içerikli sitemizden kolaylıkla erişebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp