İçeriğe geç

Mevlanakapı Kurye

Mevlanakapı Kurye
Mevlanakapı Kurye

Firmamız başarılı ve kaliteli çalışmaları sayesinde bugüne kadar binlerce teslimat gerçekleştirdik. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek araçlarımızda ve hizmetlerimizde güncel yöntemler kullanıyoruz. Donanımlı araçlarımız ile teslimatlarınızı en kısa süre içerisinde belirtilen adreslere ulaştırmaktayız.

İstanbul içerisinde bulunduğunuz konumdan, her noktaya paket iletimi yapabilirsiniz. Uzak ya da yakın şeklinde herhangi bir kısıtlama yapmadan tüm gönderiler için hizmet veriyoruz. Üstelik çalışmalarımız yalnızca İstanbul içerisinde değil, Türkiye’nin her şehrinde devam etmektedir.

Mevlanakapı kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz takdirde, vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan iletişim numaramız sayesinde hem telefon görüşmesi ile hem de whatsapp uygulamasını kullanarak, kurye çağırabilirsiniz.

Görüşmeler esnasında, gönderi bilgisi ve adres gibi paket özelliklerini müşteri temsilcimiz ile paylaşmanızı istemekteyiz. Böylelikle müşteri temsilcilerimiz sizlere en uygun teslimat randevusunu oluşturmaktadır.

Kargo hizmetlerimiz içerisinde pek çok araç türü bulunmaktadır. Arabalı kargo, motoru kargo ve uçak kargo çeşitlerimiz mevcuttur. Mevlanakapı kurye, müşterilerimiz tarafından hızlı teslimat avantajına sahip olması sebebiyle yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Şirketler arası evrak teslimlerinde, gıda paketlerinin iletiminde ya da kişisel eşyaların güvenli bir şekilde ulaştırılması için motorlarımızı tercih ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşlerinizi aksatmanıza gereken kalmadan tek tıkla kurye talebinde bulunmak oldukça kolay!

Mevlanakapı Kurye Hizmeti

Kargo hizmetlerimizin tamamında, sizler için avantajlı ücret seçenekleri sunuyoruz! Mevlanakapı kurye çalışmalarımız sayesinde piyasa koşullarına göre oldukça düşük ücretli ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kurye hizmetleri için fiyatlandırma aşamasında etkili olan unsurlar:

  • Mesafenin uzaklığı
  • Paketin ağırlığı
  • Teslimat seçeneği
  • Araç tipi.

Teslimat sürecini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz paketleri, hasar almadan hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırabilmek adına profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Sürücülerimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Hızlı teslimat gerçekleştirmekle birlikte paketlerin güvenliğini ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Bu sebeple tüm trafik kurallarına uyarak teslimat gerçekleştiriyoruz.

Önemli eşyalarınız, hassas ürünler ya da gıda paketleri için kaliteli hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Alıcı adres ne kadar uzak olursa olsun, teslimatların tamamını aynı gün içerisinde ulaştırmaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp