İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye

Moto kurye hizmeti hem aynı şehir içindeki ilçeler ve semtler arasında verilirken hem de iki farklı şehir arasında şehirlerarası olarak da verilir.

Son yıllarda moto kurye hizmetinin sunulduğu alanların sayısında epey artış olduğu bilinen bir gerçek. Bu hizmet kapsamında küçüklü büyüklü pek çok farklı ürünün taşımacılığını yapmak mümkündür.

Firmamız moto kurye alanında göstermiş olduğu eşsiz performansla sizlerin ilgisini çekmiş ve hizmetlerimize olan talep miktarı artışa geçmiştir.

İstanbul ilinin her bir noktasında sürdürmekte olduğu kargo taşıma hizmetiyle tüm dikkatleri üzerine çeken firma en yeni araçlar kullanarak faaliyetlerini yerine getiriyor. Böylece kargolarınızın başına herhangi bir olumsuz durumun gelmeyeceğinin de garantisini vermiş oluyoruz.

Beyoğlu kurye hizmeti sunarken hem sizin hem de kargonuzun güvenliğine dikkat ediyoruz. Kişisel bilgilerinizi güvenilir bir ortamda muhafaza ederek kötü niyetli üçüncü kişilerin eline geçmesine engel oluyor, kargonuzun karşı taraftaki alıcıya olduğu gibi ulaşması için maksimum çaba gösteriyoruz.

Firma bünyesinde faaliyet yürüten moto kuryelerimiz sizleri vakit kaybetmekten kurtarıyor. Son derece hızlı hizmet standartlarımızla kargonuzu sizden alarak teslimat adresine ulaştırıyor, yoğun İstanbul trafiğinde saatlerce beklemenizi engellemek için sorumluluğu firma adına üstleniyoruz.

Beyoğlu kurye olarak kuryenizi personelimize teslim ettikten sonra gönül rahatlığıyla gündelik işlerinize devam edebilirsiniz. Firmamız bize emanet ettiğiniz kuryenizi gözü gibi koruyarak güveninizi boşa çıkarmaz.

Beyoğlu kurye gibi farklı farklı ilçelerin sınırları içinde etkinliklerini yürüten firmamızın İstanbul ilinde ulaşmadığı nokta, göremediği ev sayısı oldukça azdır. Sahip olduğu hizmet standartları ve ilkeli duruşuyla sektör içinde kemikleşmiş bir yere sahip firmamıza ulaşmak çok kolay. İnternet sitesine giriş yaparak iletişim bilgileri aracılığıyla farklı kanallardan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamız sizlere daha çok hizmet sunabilmek amacıyla 7 gün 24 saat faaliyet yürüterek hizmetlerini İstanbul geneline sunmaya devam ederek pek çok kişinin kurye taşıma hizmetini güvenilir yollarla yerine getiriyor.

Kuryenizi sizden aldıktan sonra moto kuryelerimiz ürününüzü dış etkilere karşı koruyarak herhangi bir hasara mahal vermeden pratik bir şekilde taşır. Böylece işiniz hızlı bir şekilde hallolur.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu kurye hizmeti de sunan firmamız bünyesinde farklı ulaşım araçları da barındırarak gerektiği takdirde bu ulaşım araçlarını kullanma yoluna gider. Böylece hem şehir içi hem de şehir dışı kurye hizmetlerimizde kolaylık sağlayıp kuryelerinizi hızlı bir şekilde teslim edeceğimize dair sözümüze sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Modern çağdaki yeni gelişmelerle beraber kurye hizmetinde de bazı revizyonlar yapılmaya başlanmıştır. Bu yeniliklerden biri ise uçak kargo hizmetiyle yerine getirilen kurye hizmetidir.

Beyoğlu kurye hizmetiyle beraber uçak kargo hizmeti de sunan firmamız bu ulaşım aracını genel olarak şehir dışına kurye gönderirken kullanmayı tercih etmektedir.

Beyoğlu kurye olarak uçak kargo ile alakalı hizmet prosedürümüz şu şekilde işlemektedir:

  • Firmamız personeline kargoyu teslim ediyorsunuz.
  • Kuryeyi teslim ettiğiniz günün içerisinde ürününüz uçaklara naklediliyor.
  • Kurye hangi şehre gönderilecekse o uçağa bindiriliyor.
  • Ve son olarak kargonuz teslimat adresine ulaştırılıyor.

Firmamızın uçak kargo ve moto kurye dışında kargo taşımakta kullandığı bir başka ulaşım aracı ise otobüslerdir. Daha çok şehirlerarası kuryeler için kullanılan bu ulaşım aracı için yorulmanıza gerek yok. Personelimiz kuryenizi sizden alarak göndermek istediğiniz şehrin otobüsüne nakleder ve karşı taraftaki alıcıya ulaştırılır.

Beyoğlu kurye olarak kurye hizmeti alanında yeni bir çığır açıyor, farklı kurye seçeneklerimizle bu alanda adeta yeni bir devrim yaratıyoruz.

Sizlerin talepleri doğrultusunda istediğiniz kurye hizmeti seçeneğimizi oldukça uygun fiyatlara sunarak her bütçeden kişiyi firmamıza bekliyoruz.

Beyoğlu kurye olarak sunmuş olduğumuz ilk kurye hizmetimiz normal kuryedir. Normal kurye hizmetlerimiz içinde en ekonomik olandır. 3 saat ile 4 saat arasında değişen teslimat süresiyle aynı gün teslimat garantisi veriyoruz.

Ekspres kurye ise normal kurye hizmetimize nazaran daha hızlıdır. Bu hizmetimizde kargonuzu yarım saatlik bir süre zarfı içinde teslim alıyor, maksimum iki saat içinde teslimat adresine ulaştırıyoruz.

Beyoğlu kurye olarak sunduğumuz en hızlı hizmetimiz ise VIP kurye hizmetimizdir. 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz bu hizmetimiz 1 saat içinde teslimat sözü veriyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp