İçeriğe geç

Çeliktepe Kurye

Çeliktepe Kurye
Çeliktepe Kurye

Çeliktepe kurye olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Mesai içinde ve dışında günün her anında bize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız, Çeliktepe’den bütün Kâğıthane’ye ve İstanbul’un bütün mahallelerine en kaliteli hizmeti götürebilmek için çalışır.

Firmamız iş kollarından, kurum ve kuruluşlardan, aynı zamanda semt sakinlerinden aldığı gönderileri en güvenilir şekilde taşır. Müşterilerimizin istediği hızda ve saatte gönderileri teslim ederek kaliteli bir hizmet sunmanın huzurunu yaşıyoruz. Aldığımız geri dönüşler memnuniyet dolu olduğu için biz de yüksek motivasyonla çalışmaya devam ediyoruz.

Çeliktepe kurye ekibimiz, alanında en tecrübeli kişilerden oluşuyor. Kuryelerimiz ve kurum içi çalışanlarımız titizlikle çalışmalarına devam ediyor. Kuryelerimiz aldıkları her paketin güvenliğini en iyi şekilde sağlıyor. Sadece alıcısına teslim edilen gönderiler, teslimat sonrasında da sahibine mesaj olarak atılıyor. Kurduğumuz takip sistemi sayesinde müşterilerimiz, gönderisini an be an takip edebiliyor.

Paketlerin güvenli şekilde taşınmasın sorumlu olan kuryelerimiz, işini en iyi şekilde yapmaya çalışır. Yoğun trafikte dahi olsa gönderilerin zarara uğramadan taşınmasını temin eder.

Çeliktepe Kurye Hizmeti

Çeliktepe kurye ekibimiz, hızlı bir teslimat için bütün ayrıntılara dikkat eder. Sahada çalışan kuryelerimiz çalıştığı bölgenin sokaklarını, caddelerini çok iyi tanıyor. Bu sayede de dar sokaklardan geçerken zorlanmıyor. Hızlı bir teslimat için sadece navigasyon bilgisi yeterli gelmiyor. Kuryelerimizin bölgeyi iyi tanıması, motosikleti iyi kullanması ve kullandığı motosikletin donanımının da iyi olması gerekiyor. Bunun için firma olarak biz de gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Son teknolojiyi takip eden ekibimiz hem donanım hem de yazılım olarak yenilikleri getiriyor. Sistemleri yeniliyor. Hem içinde bulunduğumuz andaki hizmetin kalitesi bu şekilde artmış oluyor hem de geleceğe hızlı ve kolay şekilde adapte olmuş oluyoruz.

Müşteri odaklı firmamız, müşterilerinin memnuniyetini kazandıkça daha iyisini yapmaya gayret ediyor. Talepleri ve istekleri inceliyor, yeni hizmet seçenekleri oluşturuyor.

Aynı zamanda müşterilerimizin uygun fiyatlarla kurye sistemimizden istifade etmesini istiyoruz. Bunun için de maliyetleri en uygun şekilde ayarlıyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp