İçeriğe geç

Cebeci Kurye

Cebeci Kurye
Cebeci Kurye

Başarılı bir iş yönetimi sayesinde, günlük operasyonlarımızın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin bir şekilde hizmet veriyoruz. Kaliteli bir kurye hizmeti, güler yüzlü ve net bir iletişim, sektördeki güvenilirliğimizi oluşturan ve gün geçtikçe büyümemizi sağlayan faktörlerin başında gelmektedir.

Sektördeki yerimizi ve hizmet anlayışımızı koruyarak, her seferinde sorunsuz teslimat gerçekleştiriyor, özel ve iş hayatınızı kolaylaştıran üstün lojistik ve kurye hizmetleri sunuyoruz. Cebeci kurye olarak iş hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olacak teslimat ortaklığı sunuyoruz.

Yeni nesil bir kurye şirketi ararken, gereksinimlerinize uygun, profesyonelliğe ve yenilikçi hizmetlere sahip bir şirket bulmanız, iş hayatınızın önemli bir parçasıdır. Modern hayatın getirdiği hıza ve ayak uydurabilen ve modern çözümleri ile işinizi kolaylaştıran bir şirketle çalışmanız, işinizin büyümesinde önemli bir yere sahip olacaktır. Aynı gün teslimat hizmetleri arayanlar için bizler, en iyi hizmeti sunuyor, İstanbul ve çevre illere dakikalar içerisinde teslimat sağlıyoruz.

Bir kurye şirketi ile ortaklığınızı başlatmadan önce, söz konusu şirketin ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmetleri sunup sunmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ürünlerinizin ya da bireysel gönderilerinizin güvenle taşınmasını sağlayacak yeterli teknik donanıma sahip olup olmadığını belirlemeniz önemlidir.

Cebeci kurye olarak, bulundurulması yasak olmayan tüm gönderi çeşitleriniz herhangi bir bozulma oluşmadan teslim edecek bir altyapıyla hizmet veriyor, hasarsız teslimat garantisi sunuyoruz.

Bir diğer önemli özelliğimiz, tüm gönderilerinizin her zaman tam zamanında teslim edilmesini sağlamamızdır. Hava koşulları, gönderinizin içeriği, teslimat adresi fark etmeksizin, genç filomuz sayesinde, önceden oluşturulan randevunuza uygun şekilde işlem sağlıyoruz. Bu sayede gecikme ve bekleme derdine son veriyoruz.

Hizmetlerimizin uygun fiyatları ve taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak ekonomik çözümlerle, cebinize dost bir ortaklık sunmaktayız. Fiyatlarımız aldığınız hizmetlerin tam karşılığını yansıtacak şekilde belirlenmekte, fazla tutar tahsilatının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Tüm işlerimizde, güvenliğe ve doğru hizmet vermeye azami gösteriyor, kırılgan ürünlerden taze çiçeklere kadar her şeyi en iyi şekilde taşıyoruz.

Firmamız bünyesinde, taleplerinize uygun farklı kurye seçenekleri sunuyoruz. Motosikletle taşımaya uygun tüm gönderilerinizin, şehir içi nakliyesinde Cebeci kurye ekibimizle, daha büyük gönderileriniz için arabalı kuryelerimizle hizmet veriyoruz. Şehir dışı gönderilerinizde ise talebinize bağlı olarak otobüs ve uçak kargo hizmetleri ile yanınızdayız.

Cebeci Kurye Hizmeti

Cebeci kurye hizmetimiz, firmamızın temelini oluşturan hızlı ve kesintisiz hizmet anlayışımızı en keskin şekilde hissedebileceğiniz hizmetimiz olarak öne çıkmaktadır. Profesyonel motosiklet kullanıcıları ile yürüttüğümüz bu hizmetimiz sayesinde, gönderiniz ne olursa olsun, kısa sürede alıcısına ulaştırılacaktır.

İhtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde farklı saatlerde, farklı içeriklerde verdiğimiz moto kurye hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiye çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilir, kurye talebiniz için kısacık bir görüşme ile randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz olağanüstü müşteri hizmetleri, sizlere günün her saati destek olmak için çalışmaktadır. Bir kurye şirketinden beklediğiniz her hizmete sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor, sorularınıza anında yanıt veriyor, çözüm odaklı ve yenilikçi bir anlayışla sizin için çalışıyoruz.

Gönderilerinizin teslim edileceği tüm noktalara, Cebeci kurye hizmetlerimiz kapsamında lojistik ortaklık sunuyor, İstanbul’un her bölgesine kurye hizmeti veriyoruz.

Güvenilir ve modern iş anlayışına sahip bir kurye şirketi ile çalışmanın işinizin başarısında ki büyük rolünü biliyor, işinizde en iyi olmanız için profesyonel kurye hizmeti veriyoruz. Yerleşik bir çözüm ortağı olarak, tüm şehir içi ve şehirlerarası teslimat hizmetlerinde ihtiyaçlarınızla en iyi şekilde ilgileniyoruz.

İster işiniz ister özel hayatınız için tercih etmiş olun, Cebeci kurye ekibimizle, kişiye özel çözümler sunmaya azami özen gösteriyor, her an en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz. Kesintisiz hizmet, hasarsız ve tam zamanında teslimat garantisi sunuyoruz.

Modern teknolojiden yararlanıyor, tüm teslimat sürecini takip etmenizi sağlıyor, teslimat tamamlandığında hem sizi hem de alıcısını bilgilendirerek, güvenliğinizi koruyoruz.

Özel hayata saygılı, trafikte dikkatli, güler yüzlü ve çözüm odaklı kuryelerimizle, gecenin kaçı olursa olsun kişisel güvenliğinizi tehdit altında hissetmeden hizmet almanızı sağlıyoruz.

Kapıdan kapıya kurye hizmetlerimiz sayesinde, işinizin başından ayrılmadan tüm gönderilerinizi alıcılarına ulaştırmanıza olanak sunuyor, rahatlığınıza önem veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp