İçeriğe geç

Örnektepe Kurye

Örnektepe Kurye
Örnektepe Kurye

Gelişmiş altyapıya sahip araçlar ile en hızlı şekilde teslimat sürecini tamamlamaktayız. Şehir içerisinde ya da şehirlerarasında göndereceğiniz paketleri, aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırıyoruz. Örnektepe kurye hizmetlerimizden yararlanarak yoğun geçen hayat ve iş temposu içerisinde, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gönderileriniz için kargo talebi oluşturduğunuzda, paketinizi teslim etmek için herhangi bir yere gitmenize gerek yoktur. Kuryelerimiz bulunduğunuz noktaya gelerek, gönderiyi teslim almaktadır. Teslimat sürecindeki tüm aşamalar, çalışanlarımız tarafından tamamlanır. Paketi bizlere emanet ettikten sonra, işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Motorlu teslimat yöntemi ile İstanbul içerisinde oldukça hızlı hareket etme imkânına sahibiz. Motorlar, yoğun trafiğin bulunduğu noktalarda, küçük gövde yapısı sayesinde duraksamadan ilerlemektedir.

  • Hızlı teslimat imkânı
  • Nöbetçi kurye ile günün her saati kargo hizmeti
  • Profesyonel sürücü kadrosu
  • Avantajlı fiyat seçenekleri…

Örnektepe Kurye Hizmeti

Paketlerinizin güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Hassas yapıdaki ürünler için motorlarımızın taşıma bölmesinde özel kaplamalar bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızda kırık ya da çizik gibi olumsuz durumlar yaşamdan, istediğiniz her noktaya gönderebilirsiniz.

Örnektepe kurye ile taşınacak ürünler için herhangi bir kısıtlama yoktur. Dilediğiniz ürünü gönderebilirsiniz.

  • Kişisel eşya
  • İlaç paketleri
  • Çiçek
  • Pasta
  • Evrak, doysa ve daha pek çok şey…

Farklı teslimat hızlarına sahip avantajlı seçeneklerimiz sayesinde gönderi özelliklerine uygun yöntemi belirleyebilirsiniz. Aynı gün teslim edilmesi gereken paketler için normal kurye hizmeti, ivedilikle ulaştırılması gereken gönderiler için Express kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

VIP kurye seçeneğimiz, acil teslim edilmesi gereken gönderiler için en uygun Örnektepe kurye hizmetidir. Paketleri sizlerden teslim aldıktan sonra en kısa sürede alıcıya ulaştırıyoruz.

Gündüz yürüttüğümüz çalışmalara gece de devam etmekteyiz. İhtiyaç duyan tüm müşterilerimizin kolaylıkla ulaşabilmesi için gece kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparak istediğiniz her saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramızı tuşlayarak vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp