İçeriğe geç

Tepebaşı Kurye

Tepebaşı Kurye
Tepebaşı Kurye

Tepebaşı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin uygun fiyatlar ile hizmet alabilmelerini sağlayabilmek adına çeşitli indirim kodları ve kampanyaları bünyemizde bulundurmakta ve düzenli olarak müşterilerimize kullanımlarına sunmaktayız. Bünyemizde bulunan indirim kodları çeşitli şekillerde sizlere sunulmaktadır. Özel gün indirimleri, sepet indirimleri, aylık indirimler gibi pek çok çeşitte indirim kodları bünyemizde bulunmakta ve sizlere sunulmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda ki takipçilerimizin belli sayılara ulaşması durumlarında da hediye olarak indirim kodları düzenlemekte ve sizlerin kullanımlarına sunmaktayız.

Tepebaşı kurye işletmesi olarak hizmet sunduğumuz müşterilerimizden aldıkları hizmet özelinde internet sitemize girerek yorum ve puanlama yapmalarını istemekteyiz. Yapılan yorum ve puanlamalar sayesinde sunduğumuz hizmetlerin eksik yanlarının tespitlerini yapmakta ve bu eksik yanların geliştirilmesi için çalışmalar yapabilme şanslarına sahip olmaktayız. Bünyemizde özel olarak görevlendirdiğimiz elemanlarımız tarafından bu yorum ve puanlamalar detaylı olarak incelenmektedir.

Tepebaşı Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde yemek hizmetleri de sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Sunduğumuz yemek hizmetleri her zaman kaliteli motorlarımız ve profesyonel kurye elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede yemeklerin sıcak bir şekilde adreslerinize teslim edilmeleri sağlanmaktadır.

Motorlarımızda bulunan yemek taşıma kısımlarının ısı yalıtım sistemlerine sahip olması ve kurye elemanlarımızın motor kullanım yeteneklerinin fazla olması yemek hizmetlerinin kaliteli olarak sunulması konusunda büyük rol oynamaktadırlar. Sizler de bu şekilde kaliteli, güvenli ve hızlı yemek hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve memnun kalacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Tepebaşı kurye işletmesi olarak ürün bilgileri eğitimlerine çok fazla özen vermekte ve bu sayede ürünlerin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Kurye elemanlarımıza uzman eğitimciler tarafından verilen bu eğitimler ürünlerinizin motorlara yerleştirilmeleri aşamasında büyük fayda sağlamakta ve ürünlerinizin en ufak bir hasar dahi almamasını sağlamaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp