İçeriğe geç

Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye
Beyazıt Kurye

Beyazıt kurye alanında hizmet veren firmamız, 7/24 çalışmaktadır. Gerek bireysel gerekse işletmelerin gönderilerini alıyor ve istedikleri adrese teslim ediyoruz. Beyazıt eski bir yerleşim yeridir, trafik sorununun, park yeri probleminin olduğu bir bölgede kurye hizmeti vermenin avantajı motosiklet kullanmaktır. Bu sayede hızlı teslimat mümkün olur.

Müşterilerimizin istediği hızda gönderisini teslim ediyoruz. Bu sayede kazandığımız güven ve memnuniyet müşterilerimizin bizi her zaman tercih etmesini sağlıyor. Geniş müşteri portföyümüz sayesinde pek çok farklı ürün taşıyoruz.

Beyazıt kurye olarak taşıdığımız her gönderiyi en özenli ve dikkatli şekilde teslim ediyoruz. Teslimat unsurlarımızın en önemi özelliği güvendir, hızdır. Bu iki unsur hizmet temelimizi belirler. Kuryelerimiz hızlı teslimat yapabilecek sürüş tekniklerine sahiptir. Motosikletlerimizin donanımı iyi olsa da manevra gücü hıza müsait olsa da şayet kuryelerimiz sürüş tekniklerini kullanamazsa verim alamayız. O yüzden kuryelerimizin aldıkları eğitim ve bu eğitimi nasıl kullandıkları önemlidir. Biz de buna dikkat ediyor ve seçimlerimizi ona göre yapıyoruz.

Beyazıt Kurye Hizmeti

Beyazıt kurye ekibimiz, yenilikçi çözümler sunarak ileri teknolojiyi de kullanarak geleceği hedefler. Sunduğumuz kaliteli hizmetin devamı için ekibimiz de donanımız da her zaman yenilenir. Hira Kurye firması olarak inovasyona önem veriyoruz. Yazılımlarımızı güncelleyerek hizmetimizi her gün bir ileriye taşıyoruz.

Beyazıt’tan bütün İstanbul’a gönderileri en özenli ve güvenli şekilde taşıyoruz. Bazen bir belge taşıyoruz bazen de küçük bir hediye teslim ediyoruz. Bazen bir pasta götürürken bazen de bir işletmenin numunesini iletiyoruz. Bütün gönderileri güvenli ve özenli şekilde taşıyoruz.

Fiyatlarımızı en uygun şekilde tutmaya gayret ediyoruz. Fiyatlar her müşterinin kullandığı hizmete göre değişiyor. Çünkü her müşterimizin verdiği alıcı adresinin mesafesi farklı oluyor. Fiyatlarımızı belirleyen en temel unsur da mesafe oluyor. İki adres arasındaki uzaklık hesaplandığında fiyat ortaya çıkıyor. Ayrıca gönderinin boyutu, hangi hızla teslimat istendiği de hesaplamalara dâhil ediliyor. Teslimat sürecinde kullanılan her bir hizmet unsurunun fiyata da yansıdığını görmekteyiz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp