İçeriğe geç

Balat Kurye

Balat Kurye
Balat Kurye

Müşteri odaklı firmamız, İstanbul’un en tarihi semtlerinden birinde Balat kurye olarak hizmet verir. Balat’ın kendine has dokusu vardır. Semt sakinleri ihtiyaç duydukları kurye hizmetini firmamızdan almaktan memnundur. Çünkü elemanlarımız işinin ehli, son derece profesyonel kişilerdir. İşlerini yaparken son derece titiz davranarak verdiğimiz hizmetin avantajlı yanlarını müşterilerimize yansıtırlar:

  • Dakiktirler.
  • Güler yüzlü hizmet alırsınız.
  • Her sorunun cevabını bulursunuz.
  • Teslimat seçenekleri sunarak ödeme kolaylığı sağlarlar.
  • Hız ve güvenlik deyince Hira Kurye firması aklınızda kalsın diye en kaliteli hizmeti sunarlar.

Balat kurye olarak personelimiz sundukları hizmet ile müşterilerimizin takdirini toplar. Çünkü müşterimizin öncelikli olarak beklentisi güvenliktir. Paketini teslim ettiği firmaya, elemana güvenmek ister. Paketin içinde değerli bir mücevher de olabilir, bir firma için gerekli gizlilik içeren bir sözleşmede olabilir. Bu gizliliğin önemini bilen kuryelerimiz, her bir paketin sorumluluğunu alır. En güvenilir şekilde teslimatı yapar.

Firmamız, hem kuryelerimize hem de donanıma önem verir. Bu şekilde güvenliğin sağlanması için de en üst seviyede kaliteli ekipman kullanılır. Netice olarak da müşterimizin takdiri bizi karşılar.

Balat Kurye Hizmeti

Balat kurye personelimiz, hizmet verdiği bölgeyi çok iyi tanır. Bölgenin ihtiyaçlarını gözlemler. Müşterilerin ihtiyacına yönelik olarak da seçenekler oluşturur. Bu seçeneklere göre de fiyatları farklı farklı belirleyerek herkesin teslimat yapmasına olanak tanır.

Bazı paketlerin boyutu motosikletle taşınamayacak kadar büyüktür. Bunun için araçlarımız devreye girer. Bazen şehir içi değil de şehir dışına teslimat istenir. O zaman da havayolu kuryemiz hemen teslimatı gerçekleştirir. İhtiyaç ne ise o ihtiyaca göre hizmetimiz de şekillenir.

Hira Kurye olarak bölgenin yoğunluğu, şehrin yoğunluğu derken Avrupa Yakası’ndan Anadolu’ya her yere kolaylıkla ulaşıyoruz. Yoğunluk olsa da talep çok olsa da bizim için fark etmez. Firmamızın kapasitesi bütün talepleri hızlı bir şekilde karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

Teknolojik alt yapıdan ulaşıma, yazılımdan donanıma her türlü çalışma alanında kapsamlı şekilde teslimat unsurları düşünülmüştür. Bu sayede de kaliteyi uygun fiyata sunabiliyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp