İçeriğe geç

Esenler Kurye

Esenler Kurye
Esenler Kurye

Normal kargo firmalarından farklı olarak kurye hizmetlerinde herhangi bir teslimat zamanı veya bölge sorunları bulunmamaktadır. Esenler kurye ailesi olarak hızlı ve oldukça kaliteli hizmetlerimizi tam bir güven çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. İşinde oldukça deneyimli kadromuz sayesinde tüm teslimat işlerini çabucak tamamlıyoruz. 7/24 durmadan devam eden seçeneklerimizle her durumda yanınızda yer alıyoruz.

Müşteri hizmetleri destek hattımız ile tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Taşıma anlamında bütün endişelerinizi verimli uygulamalarımız sayesinde bertaraf ediyoruz. Hem şehir içi hem de şehir dışı için tüm gönderilerinizi hassasiyet içerisinde taşıyarak, olması gereken yerlere zaman tasarrufu eşliğinde ulaştırıyoruz. Gerekli tedbirlerin tamamını alarak kusursuz bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Esenler kurye ekibi olarak ne zaman isterseniz yardımınıza koşmak için görevimizin başında özveri ile bekliyoruz. Hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanacak kurye süreçlerinin kazandıracağı faydaları çok iyi biliyoruz. Özellikle ticari anlamda yapılan gönderi işlemlerinde, hasarsız ve çabuk teslimatların işlere olan pozitif katkısını üst seviyelere çıkarmayı amaç ediniyoruz.

Şehir genelinde paketlerinizi kuryelerimizin üst düzey yol bilgileri ile birlikte trafik ve yoğunluk gibi durumlara takılmadan devam ettiriyoruz. Gerekli bilgileri bizlere iletmeniz ile birlikte tercih edeceğiniz seçeneğe göre kısa süreler içerisinde adresinizden veya teslim alınmasını istediğiniz başka bir noktadan ürünlerin alımını yapıyoruz. Kaliteden kesinlikle taviz vermeden taşınması gereken lokasyonlara ulaşım sağlıyoruz.

Yakın şehirler için kurye hizmetlerimizi gereksinimlerinize göre sizlerle buluşturuyoruz. Mesafelere bağlı olarak değişebilen zamanlar içerisinde verimli bir biçimde uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Şehir dışı için gönderim yapma ihtiyaçlarınızda da çabucak sonuç alıyoruz. Anlaşma gerçekleştirdiğimiz uçak kargo ve otogar kargo firmaları ile paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Esenler kurye ekibi olarak istediğiniz yerden aldığımız ürünlerinizi otobüs veya uçakların ilk seferlerine yetiştirebilmek için iş planlamamızı son derece faydalı şekilde yapıyoruz.

Esenler Kurye Hizmeti

Otogar, havaalanı ve istediğiniz diğer tüm adreslerden adınıza gelen gönderileri alarak sizlere getiriyoruz. Acil durumlarda rahatça gönderi yapabilmeniz için 24 saat durmadan desteklerimizi esirgemiyoruz. Gelişmeye tüm hızımızla devam ederek her zaman daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımız konusunda zirve yürüyüşümüzü sürdürüyoruz.

Bütün işlemlerimizi tam anlamıyla memnun kalmanız ve en fazla yararı sağlamanız adına uyguluyoruz. Hizmet sunmuş olduğumuz müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimlerin ışığında hiçbir zaman motivasyon problemi yaşamıyoruz. Her işimize ilk işimiz gibi şevkle ve heyecanla başlayarak keyfinizin durmadan yükselmesini hedefliyoruz.

Esenler kurye kadrosu olarak gelişim konusunda özenli çalışmalar yapıyoruz. Sektörümüz özelinde ve hizmet verme noktalarında meydana gelen yenilikleri yakından inceliyoruz. Bununla birlikte araştırmacı yönümüz sayesinde nasıl daha iyi hizmet verilebilir diye düşünerek gelişime ciddi şekilde önem veriyoruz. Karşılaştığımız veya öğrendiğimiz yenilikler içerisinde uygulamalarımız açısından yararlanabileceklerimizi hızlı manevralarla faaliyetlerimize dahil ediyoruz.

Kullandığımız tüm araçlarımızın kontrol ve bakım konusunda eksik kalmamalarını sağlıyoruz. Rutin bir biçimde gerekli her durumda detaylı incelemeleri yaparak güvenlik açısından herhangi bir risk almıyor ve gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz. Ayrıca her işlem başlangıç aşamasında motorlarımız için çeşitli kontroller yaparak yolda kalmama adına gerekli adımları atıyoruz.

Esenler kurye hizmetlerimizle manevi olarak yaşattığımız keyfin üzerine maddi anlamda da üst düzey mutluluklar ekliyoruz. Belirli etkenlere bağlı olarak ücretlerimizi hesaplıyoruz. Her zaman uygun seviyelerde fiyatlar sunmaya devam ederek elde edilecek faydaları çoğaltmayı istiyoruz. Erişilebilir fiyatlarımız sayesinde tüm müşterilerimizin kolayca bizlerden hizmet alabilmesini amaçlıyoruz.

Tercih edilecek gönderi taşıma seçeneği, araçlarımızın gidecekleri mesafe ve ürün ölçü detaylarına göre fiyatlarımıza son halini veriyoruz. Hiçbir aşamada sizleri zorlamak istemiyor ve avantajlarınızı oldukça gözetiyoruz. Esenler kurye ailesi olarak gönül rahatlığıyla paketlerinizi bize teslim etmenizi bekliyoruz.

Kırılabilecek hassas ürünler, değerli eşyalar, dosyalar, zarflar, sözleşmeler, bireysel ve ticari gönderiler tarafımızdan titizlikle taşınmaktadır. Ürün kabulü noktasında yasaklanmamış gönderilerin tamamını taşıyabiliyoruz. Sizlerde birçok kurye hizmetini, yüksek avantajlarımızla ve kaliteli süreçlerimizle alıcılarına iletmek için bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçin. Sitemiz üzerinden veya iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşım sağlayarak, gerekli olan bilgileri iletmeniz oldukça verimi yüksek uygulamalarımızla tanışmanız ve deneyimleyerek görmeniz için yeterli olmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara