İçeriğe geç

Kalamış Kurye

Kalamış Kurye
Kalamış Kurye

Büyükşehirlerin en büyük dezavantajlarından biri trafik sorunudur. İnsanlar yakın mesafeler arasında paket teslim etmek için saatler boyu uğraşmaktadır. Bu sebeple, teknolojik imkânlarında gelişmesi ile birlikle kurye çalışmaları daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Trafik sebebiyle paketlerin tesliminde yaşanan gecikmelerde çoğalmaktadır. Bizler bu sorunun önüne geçebilmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına gelişmiş motorlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Araçların aksine motorlar daha fazla manevra kabiliyetine sahiptir. Sıkışmış trafik içerisinde bile motorlarla ilerlemek mümkündür. Kalamış kurye sayesinde vakit kaybetmeden alıcı adrese gönderileri ulaştırmaktayız. Müşteri hizmetlerinden kurye talebinde bulunduğunuz anda, sizlere en yakın noktada bekleyen kuryemiz gönderiyi teslim almak için yola çıkmaktadır.

Motorlarımızın üzerinde taşınmaya elverişli tüm paketleri, taşıma bölmesi sayesinde sarsılmadan kaliteli bir şekilde ulaştırmaktayız.

  • Kişisel eşyalar
  • Kimlik belgesi, pasaport gibi önemli belgeler
  • Şirketler arası teslim edilecek evrak, dosya
  • Kutlama günleri için pasta ve çiçek gibi hassas ürünler
  • Tıbbi ilaçlar
  • Öğrenci projeleri
  • Gıda paketleri

Kalamış kurye hizmetlerimiz esnasında kırılabilecek, bozulabilecek hassas ürünleri özenle taşımaktayız. Diğer kargo firmalarının aksine paketlerin kargo süreci esnasında sarsılmadan götürülmesi önceliklerimizin arasındadır.

Kalamış Kurye Hizmeti

Çalışmalarımıza günün her saatinde ara vermeden devam etmekteyiz. Müşterilerimizden yoğun bir şekilde kurye talebi gelmesi üzerine gece ve gündüz olmak üzere hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Gün içerisinde tüm çağrılara hizmet verebilecek Kalamış kurye kapasitesine sahibiz. Üstelik gece mesaisi içerisinde hangi saate olduğu fark etmeden istediğiniz kargo seçeneği ile paketlerinizi iletebilirsiniz. Kurye saatlerinde ve konumlar arası mesafelerde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Tüm müşterilerimiz için çalışmalar yapabilmek adına, farklı teslimat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından bütçenize en uygun ücrete sahip teslimat yöntemini talep edebilirsiniz. Fiyatlar; adresler arası uzaklık, paket ağırlığı, tercih edilen kargo seçeneği gibi farklı maddelerin bir araya gelmesi ile belirlenmektedir. Müşteri temsilcimiz, kargo sürecine ait ücretlendirme hakkında detaylı bilgi vererek, müşteri onayını almaktadır. Yürüttüğümüz çalışmaların tamamı müşteri onayı alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp