İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli kurye hizmeti yoğun talep görmektedir. Gerek semt sakinleri gerekse imalatçı ve sanayi sektöründe yer alan şirketler hem numune göndermek için hem de ürettikleri malzemelerin, ürünlerin satışını yapmak için kurye hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu sebeple sıklıkla kurye hizmeti sağlayan firmamız Hira Kurye ile irtibat kurarlar.

İkitelli, imalatçı sitelerin yer aldığı hem toplu konutların hem de gecekondulaşmanın da olduğu bir semttir. Biz de firma olarak birbirinden farklı alanlarda çalışan pek çok şirkete hizmet götürmekteyiz. Bunun için müşteri hizmetlerimizin işini en iyi şekilde yapmasını istiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini takip ederek siparişlerinin takiplerini yapmak onların sorumluluğunda olduğu için kurye hizmetimizin en önemli ayağı onlardır. Müşterilerin sorularına cevap vermek, sorun varsa sorunları çözmek onların alanıdır. O sebeple personelimizi seçerken iletişimi güçlü, güler yüzlü, empati yeteneği yüksek kişiler arasından seçim yapıyoruz.

İyi bir kurye hizmetinin başlangıç ve sonuç noktası müşterileri hizmetlerinden geçmektedir. Bu sebeple firmamızın temsilcileri olan personelimizin duruşu bizim için önemlidir. En iyi personelle en kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda mesai arkadaşlarımızın da müşteri odaklı olmalarını önemsiyoruz. 7/24 hizmet veren personelimiz ile her türlü iletişim sağlamak mümkündür. Telefon, e-posta, canlı destek ile müşterilerimizin her türlü talep ve isteklerini değerlendiriyoruz. Sorularını cevaplıyoruz.

İkitelli kurye olarak gönderileri en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Çünkü müşterimizin talebi doğrultusunda paketlerin zamanında teslim edilmesi hizmetimizin en önemli unsurlarının başında gelir. Bir alıcının siparişini zamanında alması firmamızın hızlı bir hizmet sunduğu anlamına gelir. Zaten firma olarak gayemiz de budur.

Yoğun tempoda çalışan ve gönderilerini bizzat götüremeyen kişilerin hayatını kolaylaştıran kurye hizmetimiz aynı zamanda zamandan tasarruf sağlanmasında da etkilidir. İkitelli kurye olarak bireysel gönderilerin yanında işletmelerin müşterilerine göndermeleri gereken ürünleri taşıyoruz. Hatta işletmeler arası taşınacak numuneler, belgeler olabiliyor. Bu sebeple taşıdığımız ürün ve malzemeler ihtiyaca ve talebe göre çok farklı çeşitlilikte olabiliyor. Bir mutfak malzemesinden yedek parçaya, en küçük anahtarlıktan en hafif belge ve davetiyeye kadar farklı büyüklükte, farklı ağırlıkta ve farklı konsepte ürün taşıyoruz.

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli kurye hizmetimizin kaliteli olmasını sağlayan bir diğer önemli husus da güvenilirliktir. Müşteri hizmetlerimizle bağlantı kurulduğu andan itibaren paketinizin ulaştırılacağı saat dilimi, yol bilgisi belirlenir ve kuryemiz bir plan doğrultusunda hareket eder.

Gönderilerinizin güvenli bir şekilde taşınabilmesi için paketlerin boyutuna göre motosiklet seçilir. Daha büyük paketler için araba kuryemiz de kullanılabilir. Eğer kırılacak ve hassas malzemeler varsa özel ambalajlama yapmak gerekebilir. Kuryemiz motosikletin bagajına veya çantasına yerleştirdiği paketin güvenliğinden sorumludur. Bu sebeple en güvenli şekilde paketin taşınabileceği ortamı hazırlar.

Adrese teslim etmek için yola çıktığında en hızlı ve güvenli bir şekilde paketi teslim edebilmesi için diğer birimlerle karar verdikleri güvenli ve hızı rotayı kullanır. Çünkü trafik yoğunluğu, hava şartları gibi durumlar hızı etkiler. Bu sebeple İstanbul trafiğine hâkim kuryelerimiz en kestirme yolları bularak en hızlı şekilde teslimat yapar. Teslimat sırasında da alıcının kimliği doğrulanır ve bunun için imza alınır. Teslimat sonrasında da gönderinin alıcıya ulaştığına dair bir kayıt yapılır. Ayrıca paket adrese ulaştığında müşterimize bir mesaj atılır ve ulaştı bilgisi verilir. İkitelli kurye olarak bütün bu süreçlerde hiçbir aksaklık yaşanmaması için adım adım titizlikle çalışıyoruz.

İkitelli kurye hizmetimizin alt yapısı güçlüdür. Teknolojideki yenilikleri takip eden, alanında uzman personelimiz profesyonel bir hizmet sağlar. Müşterilerin siparişlerini takip etmek, kuryelerin nerede olduğunu tespit etmek, teslimatın gerçekleştiğini görebilmek için teknolojik bir alt yapı gerekir. Bunu da en iyi şekilde sağlayan firmamız, güvenilir, hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaya gayret eder.

Aynı zamanda son model kurye araçlarıyla da hem İstanbul içi hem de İstanbul dışı gönderimlerinizi rahatlıkla yapıyoruz. En acil teslimatınızı 20 dakika içinde adresinize gelerek en geç 1 saat içinde alıcıya teslim ediyoruz.

Kaliteli hizmetimizi hız ve araç seçeneklerimizle müşterilerimizin taleplerine göre ayarlıyoruz. Böylece her talebin de farklı bir ücretlendirmesi oluyor. Bu da arzu edilen hizmetin en uygun şekilde verilmesini sağlar.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp